Zostaw khajeeta w spokoju, khajeet nie chce!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
No to posłuchane
Phi!
Fergus
Jeszcze jak
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 września 2023, 14:45
Wygląda jak wyjęte z Thorgala.
Odpisz
17 września 2023, 10:44
Skajrim.
Odpisz
17 września 2023, 09:23
Słowa Khajiit sie chyba nie odmienia, a przynajmniej w grze nigdy z oficjalnym polskim dubbingiem nigdy nie słyszałem żeby ktoś odmieniał to słowo
Odpisz
17 września 2023, 08:21
Kto do ku*wy pisze khajeet
Odpisz
13 września 2023, 16:31
Cajit czy coś, idk jestem furrasem nie rasistą/graczem skyrima.
Odpisz
13 września 2023, 15:08
Niby gdzie mam wyjść jak poza miastem jest las pełen niedźwiedzi i trolli... Miasto nie lepsze gdyż łatwo stracić septima a jest to je**na Pęknina!...
Odpisz
13 września 2023, 15:12
@AlMalina: Nie no Pęknina spoko, lepsze miasto od Wichrowego Tronu. Poza tym, że niektórzy zarządcy wspierają *tfu* Gromowładnych to Czarne Róże przynajmniej mają współpracę z Cesarstwem i miasto jakoś żyje jednak nawet przez nich miałam i mam zmagania z tym miastem które nadal chronię (nwm po co)
Odpisz
13 września 2023, 15:12
@AlMalina: rel wampiry i smoki sobie robią najazdy na miasta jak gdyby nigdy nic a ci nam każą wychodzić
Odpisz
13 września 2023, 15:17
@ptasznik5: Well... Na Pękninę napadł raz smok ale zaje**ł w stary dom nieopodal stoczni i ja ze strażnikami pokonaliśmy go. Z resztą i tak nie miał za bardzo jak zniszczyć Pękniny gdyż raz, że to miasto i tak niszczeje a dwa Pęknina jest otoczona górami ze wschodu i południa. Najgorzej to ma Biała Grań gdyż jest na środku zadupia
Natomiast co do wampirów to nie miałam żadnego zagrożenia. Może to dlatego, że Obrońcy Świtu mają swój oddział w Skyrim nieopodal Pękniny
Odpisz