Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

1 października, 13:31

Imo nie oglądałam

Avatar Endev

17 września, 20:20

To śmieszne, że miecz świetlny był jedną z najlepszych broni, żeby móc odciąć przeciwnikowi kończyny i zachować go przy życiu. Ostrze ma taką temperaturę, że przy cięciu natychmiast zasklepia całą ranę, zatrzymując jakiekolwiek krwawienie. To także niezły trik z lore, żeby nie ukazać krwi we filmach.

Avatar Anantashesha

18 września, 03:54

@Endev: Z drugiej strony to zabawne, bo w rzeczywistości wyglądałoby to inaczej. Prawdopodobnie temperatura doprowadzałaby do wrzenia płynów w ciele i wybuchów krwi i posoki na wszystkie strony.

Avatar Mijak

18 września, 09:00

@Anantashesha: Miecz świetlny działa na takiej zasadzie, że przepala się przez wszystko, bo jest taki gorący - ale gdyby to było już pełne wyjaśnienie, to dotknięcie nim ciała powodowałoby natychmiastową eksplozję wszystkich płynów. Kolejnym problemem byłoby rozgrzewanie powietrza dookoła do temperatury której nie da się przeżyć. Jak dla mnie to dość oczywiste, że oprócz wytwarzania ekstremalnej temperatury, wytwarza on także jakieś pole, które nie pozwala energii cieplnej wydostawać się za daleko poza obszar samego ostrza.

Avatar BUMPYSIA

18 września, 11:39

@Mijak: Tylko prawdziwe nerdy próbują zrozumieć fikcje świata przedstawionego, normiki oglądają tylko dla frajdy z efektów. Z całym szacunkiem do obu grup

Avatar C3ZZ4RRY

17 września, 20:45

Kiedy na wdż-tach w 7 klasie pani zapytała się jakie są narządy płciowe xD kolega którego nikt nie lubi czyli debil powiedział ręce i nogi xDDDD

Avatar maciejski

18 września, 10:50

Avatar Terno86_

17 września, 20:10

aha

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Anantashesha
Dodane przez: Anantashesha

Amatorka

Wiem

Inteligencja

Tutorial dla artystów

Będę grał w grę

Przyzwyczajenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Obi-Wan: "Nie zabiję Anakina, jest dla mnie jak brat!"
Yoda: