Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar bylejakbylegdzie

24 czerwca 2014, 15:34

"gdy gracz pc sięga po pada"
to kule by nawet tak blisko nie trafiły bo odrzutu by nie opanował tylko w górę by strzelał

Avatar Frost_

24 czerwca 2014, 16:26

@bylejakbylegdzie: No chyba nie. To że opowiadasz swoją historię, nie znaczy że inni mieli taką samą.

Avatar as13zx

Edytowano - 24 czerwca 2014, 19:57

@bylejakbylegdzie: Przez przypadek dałem ci strzałkę w górę, bo nie odczytałem o pc.
Na padzie po latach nawet nie trafisz, myszka jest odpowiednio czuła można ją ustawić, a nie z drągiem którym się 5 min celuje.

Avatar newekiXD

25 czerwca 2014, 09:16

@bylejakbylegdzie: zgadzam się. jak przyjeżdżam do kuzyna (on nie ma kompa) to siadamy i gramy na konsoli on ma 20 killów a ja z 2-3 asysty D:

Avatar bartol987

25 czerwca 2014, 15:21

@as13zx: Cóż jak ktoś gra na padzie raz na ruski rok to nie trafia. Ja osobiście wolałbym nawet grać na padzie(!) niż na klawiaturze bo jestem bardziej przyzwyczajony

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2014, 18:03

@as13zx: Serio?! Ja gram na XBOX 360 i na laptopie i daję radę

Avatar pawlikok

19 grudnia 2019, 06:44

@bartol987: ja się nauczyłem grać na padzie i dużo łatwiej mi grać w na przykład CS'a na padzie niż na klawiaturze i myszce

Avatar
Konto usunięte

19 października 2015, 17:29

Bo to haker.

Avatar
Konto usunięte

24 marca 2015, 21:00

wkurza mnie ta broń na tej ręce

Avatar Slenderowiec2012

3 grudnia 2014, 22:30

Tak wyglądał mój pierwszy raz.... z PS3 oczywiście ;-;

Avatar husieok

25 czerwca 2014, 21:30

zauważyiście że broń jest po lewej stronie

Avatar NecroSky

25 czerwca 2014, 21:53

@husieok: NIE ZAUWAŻYŁEM, DZIĘKI :O

Avatar jacek1s

25 czerwca 2014, 22:32

@husieok: no i co z tego ?

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2014, 17:08

@husieok: przecież counter strike można zmienić w której ręce jest broń

Avatar husieok

8 sierpnia 2014, 16:02

co za prędkość normalnie światła

Avatar Arrow1223

30 grudnia 2014, 17:19

W 1.6 można -_-

Avatar TheOfficialForeus

22 lutego 2018, 21:12

@husieok: ty sie o kilka miechów czepiasz a niektórzy po kilku lataxh odpisują

Avatar Desuv

2 kwietnia 2019, 16:00

@Arrow1223: w każdym csie da się zmienić

Avatar gunther

25 czerwca 2014, 20:23

A tam ten go jeszcze nie zastrzelił ? :D

Avatar ziomek2009

25 czerwca 2014, 20:08

Jak uda się już trafić to spory damage leci

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Mało znany szczegół

Lekko nie będzie

Powodzenia

Najbardziej realistyczny spośród modów

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka