Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

23 września 2023, 16:16

Ja płace abonament luxmedu 50 zł miesięcznie i mam za darmo prywatnych specialistów

Avatar Katrina2712

25 września 2023, 04:17

ja mam podstawowe za 1 zł i i tak niekorzystam

Avatar TrueStoryGuy

17 września 2023, 13:03

Nie płać i nie korzystaj. Publicznie i tak beznadziejna usługa, dlatego prywatnie lepiej.

Avatar Darwidx

17 września 2023, 14:47

@TrueStoryGuy: Tak nie działa system składkowy w Polsce. Każdy płaci nawet jak nie korzysta, a szpitale i tak tych pieniędzy nie poczują.

Avatar Kawento

17 września 2023, 17:00

@TrueStoryGuy: Pewnie też polecasz przejść do konkurencji zamiast płacić składki emerytalne do ZUS?

Avatar TrueStoryGuy

17 września 2023, 17:28

@Kawento: Emerytura jest i tak przereklamowana. Wystarczy zarabiać więcej i nie tracić pieniądze na byle co, czyli np. na takie składki.

Avatar Kawento

18 września 2023, 17:00

@TrueStoryGuy: Spadek siły nabywczej waluty w skutek debilnej polityki Kapitana Państwo:

Avatar Kawento

18 września 2023, 17:00

@TrueStoryGuy: Te składki są obowiązkowe, więc trudne do uniknięcia.

Avatar polski_skoczek

23 września 2023, 17:36

@TrueStoryGuy: dobrowolne składki społeczne (emerytalna, rentowa, wypadkowa i chorobowa) nie są zawsze dobrowolne, jak jesteś na umowie o pracę to musisz je płacić, przy reszcie masz wybór
Zdrowotna jest zawsze obowiązkowa, poza jakimś przypadkiem umowy o dzieło i jak masz dwie umowy o zlecenie, jak pierwsza jest na kwotę powyżej minimalnej
To nie jest wybór "płacę czy nie płacę" tylko "płacę i nie korzystam czy płacę i korzystam częściowo", ZUS cię wydyma prędzej (czyli zawsze) niż ty tę instytucję. Nawet sądzić się z nimi za bardzo nie ma jak

Avatar TrueStoryGuy

23 września 2023, 17:41

@polski_skoczek: A powinien być to wybór przy takiej marnej usłudze. Tyle pieniędzy podatników, a żadnej poprawy. Tak jakby tych pieniędzy nigdy nie było.

Avatar polski_skoczek

23 września 2023, 17:46

@TrueStoryGuy: powinno, ale nie ma i to się nie zmieni
ZUS funkcjonował nawet podczas niemieckiej okupacji, wątpię żeby miał nagle przestać istnieć

Avatar werenspawel

23 września 2023, 17:24

Nie rel. Korzystam z NFZ i LUXMEDu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Tacy sami, a ściana między nami

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Pozdrawiam świetliki

Nie zadzieraj z bobrami

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka