Ja wiecznie synek żyć nie będę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Młodzi gniewni
Jakby trochę nie fair
Można, tylko trzeba wstawać rano
No to posłuchane
I po kłopocie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2025, 10:15
j...ć taką tradycję!!!
Odpisz
22 września 2023, 22:45
Brakowało mi w ostatnim kadrze znikającego Janusza z napisem "Mogę teraz odejść w spokoju"
Odpisz
21 września 2023, 13:31
Ale nadal jak masz odkręcić słoik, to najlepiej yebnąć w dno, aby pokrywkę wyło łatwiej odkręcić
Odpisz
21 września 2023, 10:18
Na historii babka nam mówiła taki żart
Spotyka się w PRLu dwóch panów i jeden pyta
-Przepraszam która godzina?
Na co ten drugi
-Też bym się napił
Odpisz
21 września 2023, 12:01
@Gaiaphage: PRL = Prywatne Ranczo Lenina
DDR = Dobudówka Do Rancza
RWPG = Rosji Wszystko Polsce Gówno
Odpisz
18 września 2023, 14:43
Odpisz
18 września 2023, 13:27
dzień dobry z tej strony janusz gryf
Odpisz