Ain't nobody got time for that
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nieuczciwa ocena
To się nie może nie udać
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 września 2023, 11:44
I strach wziąć L4 bo będą krzywo patrzyć i gadać, takie są realia dorosłego życia drogie dzieci
Odpisz
22 września 2023, 09:04
Już w liceum tak miałam.
Odpisz
19 września 2023, 08:05
Ten mem wydaje mi się amerykański
Odpisz
18 września 2023, 22:28
Może mi się wydaje, ale właśnie teraz wszyscy zaczynają chorować
Odpisz
18 września 2023, 22:08
W chorowaniu jako dorosły najgorsze jest to że faktycznie czuję się jak gówno i nie mam siły nawet by leżeć w łóżku
Odpisz
18 września 2023, 22:03
A ja znam takich dorosłych co mówią: boli mnie palec, idę na L4.
Odpisz
Edytowano - 18 września 2023, 21:58
Też dorośli kiedy okazuje się, że lata lekceważenia znaków ostrzegawczych od swojego ciała prowadzą do tragedii:
Idź do pie....onego lekarza, proszę, nie stać mnie na leczenie twoje syfiastej dupy z mojej kieszeni za pięć lat, jak już całkiem cię weźmie
Odpisz