Nie chcę tracić swoich oczu!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Brawo za czujność!
Nigdy na to nie wpadną
Dobrze czasem się oderwać
Tacy to pożyją
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2014, 21:26
Jak to jest nosic soczewki? Czuc cos na oku czy co?
Odpisz
26 czerwca 2014, 13:07
@Sebzer: Ja nosiłem przez jakiś czas i dla mnie to jest nie wygodne, ale to zależy bo jak się przyzwyczaisz to chyba nie boli.
Odpisz
26 czerwca 2014, 15:51
A warto wiedziec thx.
Odpisz
21 września 2018, 08:04
@Sebzer: ja nosze codziennie przez cały dzień i nic nie czuję. problem jest tylko wtedy kiedy założysz na lewą stronę bo wtedy boli jak cholera ale tak to w porządku
Odpisz
25 czerwca 2014, 21:44
"Proszę spojżeć się do przodu"...
Odpisz
25 czerwca 2014, 20:01
"Założę soczewki za panią"? A to się nie zakłada na oczy?
Odpisz
25 czerwca 2014, 16:56
"Proszę spojrzeć się do przodu" - Polska być bardzo trudna...
Odpisz
25 czerwca 2014, 16:14
. . . myślałem że będzie jakiś dłuższy ten komiks.
Odpisz