To niby jest ekologiczne?!?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To by wystarczyło
Co za przypadek
Nie idź!
Młodzi gniewni
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2023, 15:07
Jeśli nie pijesz z gwinta to jest całkiem przydatne, przynajmniej zakrętka nie spi.....a do innego wymiaru
Odpisz
21 września 2023, 09:20
@rydwan123: w większości przypadków pije z gwinta, a jak nalewam ściskam nakrętkę środkiem dłoni przez co nigdy mi nie wylatuje
Odpisz
24 września 2023, 11:20
@rydwan123: jak pijesz z gwinta to tez jest przydatne.
Pomysł jest dobry. Nie raz nakrętka w czasie picia spadła gdzieś pod kanapę albo pod fotel w samochodzie
Jedyny problem z tymi nakrętkami jest taki, ze odruchowo próbujemy oderwać nakrętkę przy odkręcaniu i opór przy próbie oderwania stwarza uczucie dyskomfortu
Ale zazwyczaj pijemy ulubione te same napoje i szybko można się przyzwyczaić.
A jak ktoś nie ogarnia w nakrętki i ma z tym problem to misi mieć niezłe akcje w prawdziwym życiu i próbach przystosowania sie
Odpisz
24 września 2023, 14:54
@rydwan123: Ta mleka se nalewasz do miski i nagle zakrętka stwierdza że się osunie na dół więc mleko się wylewa na zakrętke i wszędzie indziej.
Odpisz
24 września 2023, 16:16
@reedy7: w mleku które ja piję, nakrętka nie obraca się samoistnie. Więc nie mam takiego problemu
Odpisz
25 września 2023, 15:58
@shadowbio: jaki opór? Ja odkręcając po prostu od razu odrywami mi to nie przeszkadza
Odpisz
24 września 2023, 14:54
Za parę lat butelki plastikowe w całej europie będą objęte przymusową kaucją. Doczepione nakrętki mają pomagać w tym aby wraz z butelką nakrętka szła do automatu.
Odpisz
24 września 2023, 14:38
Nadal jest to dziwne i próbuje to oderwać z przyzwyczajenia
Odpisz
24 września 2023, 12:09
to tak jest żeby było EkOlOgIcZnIe
Odpisz