Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar patryko1234

21 września 2023, 16:01

Siatkówka lepsza

Avatar Figarus

21 września 2023, 16:52

@patryko1234: I więcej frajdy z jej uprawiania, jak i nasi sportowcy wkładają w to więcej serca.

Avatar
Konto usunięte

7 września 2024, 21:58

@Figarus: Piłka lepsza. Więcej frajdy jest z uprawniania piłki i jak się widzi ile pilkarze dają serca w nią

Avatar AlMalina

22 września 2023, 10:07

No i bardzo dobrze gada. A ten kto nie wytrzyma to niech się upije do nieprzytomności. Nie trzeba słuchać głupich

Avatar
Konto usunięte

7 września 2024, 21:57

@AlMalina: właśnie, nie trzeba słuchać Świątek. Piłka nożna to narodowy sport

Avatar malinowy_kot

22 września 2023, 14:05

Jestem za, mimo bycia ulaną i już dość długiego nie chodzenia na wf (skończyłam budę parę lat temu), to wciąż pamiętam zasady siatkówki, a nożnej za uja...

Poza tym, nożna jest dla pijaków do oglądania, a siatka dla ludzi kulturalnych - nie małp, co aby się tylko narąbać lub pobić z "kibicami" drużyny przeciwnej

Avatar
Konto usunięte

7 września 2024, 21:57

@malinowy_kot: piłka jest dla kulturalnych a siatka dla pijaków

Avatar niggiddu

21 września 2023, 14:26

Niestety, wymagałoby to porzucenia kultu porażki i wprowadzenia fundamentów pozytywnego myślenia, na co trzeba jeszcze minimum pokolenia...

Avatar Nawet_niiwiem

21 września 2023, 15:07

@niggiddu: zły wniosek formułujesz u nas jest problem z postkomunistycznym kolektywizmem pt ,,sami to nic nie możemy jako kraj”

Avatar niggiddu

21 września 2023, 15:39

@Nawet_niiwiem: to tylko łączy się z większym problemem, który odziedziczyliśmy już po romantyzmie - upamiętnianie porażek, doszukiwanie się w nich drugiego, wręcz mistycznego dna, nazywanie każdego kto zapracował na swój sukces "dorobkiewiczem" (co innego, gdyby się urodził w "lepszej" rodzinie)... można długo wymieniać.

Po prostu jeszcze panuje tu ponad stuletni kult porażki, który nas ogranicza i tylko wytwarza w nas kolejne kompleksy. Mam szczerą nadzieję, że tego typu myśli w kolejnych pokoleniach ulegną znacznemu rozwodnieniu, by były już możliwe większe zmiany na innych polach.

Avatar kokomando

20 września 2023, 17:00

Olisadebe to już pewnie ma rozj...ną wątrobę od tego picia

Avatar Jadeja

20 września 2023, 18:22

@kokomando: Lewandowski tym bardziej.

Avatar Koteczek_21

21 września 2023, 15:22

@kokomando: Przez Świątek i Lewandowskiego od ponad roku jest alkoholikiem

Avatar Talerz

20 września 2023, 20:36

tenis i skoki też mogłyby być w sumie wszystko tylko nie nożna

Avatar
Konto usunięte

21 września 2023, 14:24

@Talerz: za 6 lat tez?

Avatar Ronan

20 września 2023, 17:07

Babinktoniara najlepsze

Avatar Polakowaty

20 września 2023, 16:24

Mógłby pod jednym warunkiem - tak długo jak nie wygrywamy to ...ja nas to obchodzi

Avatar TypowyFanFallouta

20 września 2023, 16:18

Psychika Lewego jest na ten moment już całkowicie zniszczona

Avatar rumcajschr

20 września 2023, 16:03

I powinien być, bo nasza reprezentacja w tym sporcie przynajmniej nie ciągnie fi*ta

Avatar Pjesel96

20 września 2023, 15:55

Wszyscy jadą po piłkarzach bo dostają na głowę dwa razy tyle co siatkarze za wygraną mistrzostw europy DO PODZIAŁU, a jednocześnie z trudem wygrali z drużyną złożoną z fryzjera, płytkarza itp.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Rel

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Przerwa na herbatkę

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka