Kolejny dzień jeb... po polskiej reprezentacji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Rel
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przerwa na herbatkę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 września 2023, 16:01
Siatkówka lepsza
Odpisz
21 września 2023, 16:52
@patryko1234: I więcej frajdy z jej uprawiania, jak i nasi sportowcy wkładają w to więcej serca.
Odpisz
7 września 2024, 21:58
@Figarus: Piłka lepsza. Więcej frajdy jest z uprawniania piłki i jak się widzi ile pilkarze dają serca w nią
Odpisz
22 września 2023, 10:07
No i bardzo dobrze gada. A ten kto nie wytrzyma to niech się upije do nieprzytomności. Nie trzeba słuchać głupich
Odpisz
7 września 2024, 21:57
@AlMalina: właśnie, nie trzeba słuchać Świątek. Piłka nożna to narodowy sport
Odpisz
22 września 2023, 14:05
Jestem za, mimo bycia ulaną i już dość długiego nie chodzenia na wf (skończyłam budę parę lat temu), to wciąż pamiętam zasady siatkówki, a nożnej za uja...
Poza tym, nożna jest dla pijaków do oglądania, a siatka dla ludzi kulturalnych - nie małp, co aby się tylko narąbać lub pobić z "kibicami" drużyny przeciwnej
Odpisz
7 września 2024, 21:57
@malinowy_kot: piłka jest dla kulturalnych a siatka dla pijaków
Odpisz
21 września 2023, 14:26
Niestety, wymagałoby to porzucenia kultu porażki i wprowadzenia fundamentów pozytywnego myślenia, na co trzeba jeszcze minimum pokolenia...
Odpisz
21 września 2023, 15:07
@niggiddu: zły wniosek formułujesz u nas jest problem z postkomunistycznym kolektywizmem pt ,,sami to nic nie możemy jako kraj”
Odpisz
21 września 2023, 15:39
@Nawet_niiwiem: to tylko łączy się z większym problemem, który odziedziczyliśmy już po romantyzmie - upamiętnianie porażek, doszukiwanie się w nich drugiego, wręcz mistycznego dna, nazywanie każdego kto zapracował na swój sukces "dorobkiewiczem" (co innego, gdyby się urodził w "lepszej" rodzinie)... można długo wymieniać.
Po prostu jeszcze panuje tu ponad stuletni kult porażki, który nas ogranicza i tylko wytwarza w nas kolejne kompleksy. Mam szczerą nadzieję, że tego typu myśli w kolejnych pokoleniach ulegną znacznemu rozwodnieniu, by były już możliwe większe zmiany na innych polach.
Odpisz
20 września 2023, 17:00
Olisadebe to już pewnie ma rozj...ną wątrobę od tego picia
Odpisz
20 września 2023, 18:22
@kokomando: Lewandowski tym bardziej.
Odpisz
21 września 2023, 15:22
@kokomando: Przez Świątek i Lewandowskiego od ponad roku jest alkoholikiem
Odpisz
20 września 2023, 20:36
tenis i skoki też mogłyby być w sumie wszystko tylko nie nożna
Odpisz
21 września 2023, 14:24
@Talerz: za 6 lat tez?
Odpisz
20 września 2023, 17:07
Babinktoniara najlepsze
Odpisz
20 września 2023, 16:24
Mógłby pod jednym warunkiem - tak długo jak nie wygrywamy to ...ja nas to obchodzi
Odpisz
20 września 2023, 16:18
Psychika Lewego jest na ten moment już całkowicie zniszczona
Odpisz
20 września 2023, 16:03
I powinien być, bo nasza reprezentacja w tym sporcie przynajmniej nie ciągnie fi*ta
Odpisz
20 września 2023, 15:55
Wszyscy jadą po piłkarzach bo dostają na głowę dwa razy tyle co siatkarze za wygraną mistrzostw europy DO PODZIAŁU, a jednocześnie z trudem wygrali z drużyną złożoną z fryzjera, płytkarza itp.
Odpisz