Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Juli826

27 czerwca 2014, 22:08

Kto wgl wymyślił taką wielką głupotę?! Papierosy, narkotyki...To zabija...ale ludzie mimo to to palą...

Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2019, 11:39

@Juli826: Marihuana jest niegroźna

Avatar Juli826

23 czerwca 2019, 22:36

k

Avatar
Konto usunięte

4 października 2014, 23:21

ciekawe za ile :)

Avatar PeterioS

27 czerwca 2014, 19:12

I po co to komu? Wolność ma się w głowie a nie od dilera.

Avatar bylejakbylegdzie

27 czerwca 2014, 22:44

@PeterioS: żeby dzieci mogły zapalić tak samo było z e-papierosami

Avatar PeterioS

29 czerwca 2014, 13:38

@bylejakbylegdzie: Nom, masz racje, niech się gimbusy cieszą.

Avatar FD_God

28 czerwca 2014, 12:59

Dajcie mi jeszcze e-alkohol do kompletu...

Avatar kenway1999

28 czerwca 2014, 07:18

ale tylko w Holandi jest to legalne .

Avatar jordan431

27 czerwca 2014, 21:32

To by zrujnowało większość dilerów i przemytników

Avatar Ares011

27 czerwca 2014, 19:28

Skręt bez zioła, na co to komu???

Avatar pawlo11

27 czerwca 2014, 18:56

jaki daltonista to wymyślił ?!?

Avatar mistrz2plan

27 czerwca 2014, 17:06

coś dla banksów , które "są fajne" i mają"słeg".

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 25 czerwca 2014, 10:42

po co to komu?
nie ma THC a to wkońcu po to się to pali ludzie i tak będą woleli normalną w alei kupywać niż to.
e-papierosy mimo że zawierają nikotynę to i tak większość wciąż woli zwykły papieros a e-papierosy zdobyły wielką popularność tylko wśród dzieci.

Avatar Bilolus1

25 czerwca 2014, 16:09

@bylejakbylegdzie: Moja 46-letnia mama jest dzieckiem :O !

Avatar Thanatos96

27 czerwca 2014, 03:06

@bylejakbylegdzie: muszę się nie zgodzić :) e-papierosy są przydatne gdy w szkole nie możesz palić ale pozwalają korzystać z "elektryka" - u mnie tak jest :) i żeby nie było...jestem w Technikum

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2014, 14:43

Jarasz sobie ,a tu nagle prąd ci kopie...ale faza!

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2014, 14:09

Marihuanen

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2014, 11:26

Jak to się fszyczykuje?

Avatar Czeko_tubka

25 czerwca 2014, 08:27

Kupiłbym.

Avatar konwers

24 czerwca 2014, 23:02

,,marituanen" komu to potrzebne ?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ignacyb1
Dodane przez: ignacyb1

Fajnie że odpowiedzieli

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Przerwa na herbatkę

Hobby dla faceta

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka