Czego ludzie nie wymyślą...?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Przerwa na herbatkę
Hobby dla faceta
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2014, 22:08
Kto wgl wymyślił taką wielką głupotę?! Papierosy, narkotyki...To zabija...ale ludzie mimo to to palą...
Odpisz
14 czerwca 2019, 11:39
@Juli826: Marihuana jest niegroźna
Odpisz
23 czerwca 2019, 22:36
k
Odpisz
4 października 2014, 23:21
ciekawe za ile :)
Odpisz
27 czerwca 2014, 19:12
I po co to komu? Wolność ma się w głowie a nie od dilera.
Odpisz
27 czerwca 2014, 22:44
@PeterioS: żeby dzieci mogły zapalić tak samo było z e-papierosami
Odpisz
29 czerwca 2014, 13:38
@bylejakbylegdzie: Nom, masz racje, niech się gimbusy cieszą.
Odpisz
28 czerwca 2014, 12:59
Dajcie mi jeszcze e-alkohol do kompletu...
Odpisz
28 czerwca 2014, 07:18
ale tylko w Holandi jest to legalne .
Odpisz
27 czerwca 2014, 21:32
To by zrujnowało większość dilerów i przemytników
Odpisz
27 czerwca 2014, 19:28
Skręt bez zioła, na co to komu???
Odpisz
27 czerwca 2014, 18:56
jaki daltonista to wymyślił ?!?
Odpisz
27 czerwca 2014, 17:06
coś dla banksów , które "są fajne" i mają"słeg".
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2014, 10:42
po co to komu?
nie ma THC a to wkońcu po to się to pali ludzie i tak będą woleli normalną w alei kupywać niż to.
e-papierosy mimo że zawierają nikotynę to i tak większość wciąż woli zwykły papieros a e-papierosy zdobyły wielką popularność tylko wśród dzieci.
Odpisz
25 czerwca 2014, 16:09
@bylejakbylegdzie: Moja 46-letnia mama jest dzieckiem :O !
Odpisz
27 czerwca 2014, 03:06
@bylejakbylegdzie: muszę się nie zgodzić :) e-papierosy są przydatne gdy w szkole nie możesz palić ale pozwalają korzystać z "elektryka" - u mnie tak jest :) i żeby nie było...jestem w Technikum
Odpisz
26 czerwca 2014, 14:43
Jarasz sobie ,a tu nagle prąd ci kopie...ale faza!
Odpisz
25 czerwca 2014, 14:09
Marihuanen
Odpisz
25 czerwca 2014, 11:26
Jak to się fszyczykuje?
Odpisz
25 czerwca 2014, 08:27
Kupiłbym.
Odpisz
24 czerwca 2014, 23:02
,,marituanen" komu to potrzebne ?
Odpisz