Reakcja internautów na zachowanie Suareza
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
To się nie może nie udać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To będzie bolało
Płać pan
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2016, 10:47
Najlepszy Suarez Hannibal
Odpisz
21 lipca 2014, 10:10
suarez jest psychiczny
Odpisz
5 lipca 2014, 11:57
The Walking Suarez...
Odpisz
26 czerwca 2014, 15:30
Zaklinacza psów się nie spodziewałam. XD
Odpisz
25 czerwca 2014, 22:57
Wytłumaczy ktoś? Nie oglądam mundialu, mam prawo nie wiedzieć :X
Odpisz
26 czerwca 2014, 12:41
@NecroSky: Taa , wytłumaczę. Na meczu Urugwaj - Włochy , wygranym przez Urugwaj 1:0 , Luis Suarez ugryzł Giorgio Chielliniego. Sędzia nie pokazał kartki.
Odpisz
26 czerwca 2014, 14:13
Podziękował.
Odpisz
25 czerwca 2014, 15:35
Ja nie rozumiem jak takie psychola dalej można trzymać na boisku ! I niech mi nikt nie mówi że to nic takiego bo ku*wa jakby ktoś was ugryzł bez powodu w okolicach szyi to by się zesrał ze strachu czy nie ma jakiegoś syfu w jamie ustnej. (wścieklizna?) Czerwona karta z miejsca, a nie takie pie**olenie że nie chciał czy coś. Ten mecz to była jedna wielka farsa, czerwień pokazana z dupy za przeproszeniem ale dla wampira tylko pokiwanie paluszkiem. Farsa w tym mundialu.
Odpisz
25 czerwca 2014, 16:17
@Mnich1: Masz rację.W ogóle , to nie pierwszy raz jak coś Suarezowi na szajbę odwala. Ja bym go nawet na boisko nie brał.Mam nadzieję że go szczepili.No dobra , może i umie grać ale on jest zagrożeniem dla innych piłkarzy.
Odpisz
25 czerwca 2014, 16:37
@Mnich1: Ja też cię popieram :D Jak widziałem wczoraj jakie sędziowie podejmowali decyzje, to aż oglądać się nie chce i tyle
Odpisz
25 czerwca 2014, 21:09
@Mnich1: Przecież każdemu może się zdarzyć, co nie?? haha
Odpisz
25 czerwca 2014, 21:14
@Mnichov: O tak, ja codziennie się wgryzam w kasjera, on tak smacznie wygląda.
Odpisz
26 czerwca 2014, 12:42
@Mnich1: Dobra odpowiedź . Z takimi rozmowy się powinno szybko załatwiać.
Odpisz
25 czerwca 2014, 17:20
Powinien wystąpić w Zmierzchu
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2014, 15:08
i tak to jeden z najlepszych napastników świata,a Balotelli to i tak wiekszy wariat
Odpisz
25 czerwca 2014, 14:00
Te zęby na pierwszym.
Odpisz
25 czerwca 2014, 12:30
Szkoda mi Włochów.Nie cierpię tego Suareza.Ugryzł Chielliniego i nie dostał kartki!
Odpisz
25 czerwca 2014, 10:32
Ostatni najlepszy i co najważniejsze zadziałało :)
Odpisz