Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

30 września, 10:40

OMG OMG KOT

Avatar Denominativus

30 września, 16:00

Avatar OsamaFloppa

Edytowano - 23 września, 11:35

Zdarzyło się nigdzie nigdy. Mogą ci 2 deko więcej dać ale nie ma szans że ktoś się pomyli o cały kilogram. A mówię to jako ktoś to kupuje w tygodniu kilka rodzajów szynki i kiełbasy conajmniej 2 razy.

Avatar Kaczkodon

23 września, 11:57

@OsamaFloppa: deko do deka kurła tona

Avatar Drag_on

25 września, 20:48

@OsamaFloppa: raczej to zostało celowo wyolbrzymione na rzecz mema

Avatar TrueStoryGuy

25 września, 21:02

@OsamaFloppa: Kilogram to sporo, ale 100 dekagramów czasem próbują oszukać. Najczęściej 800-900 i chcą brać jak za kilogram.

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 26 września, 07:18

@TrueStoryGuy: Ja tylko poprawię że 100 dekagramów to kilogram, więc prawdopodobnie chodziło Ci o 100g.
Sam pracowałem na dziale mięsnym w Carrefour i pytanie "czy może być" pojawia się stąd, że gdy tylko staramy się dać jak najdokładniej to klient mówi "Nooo, tam, Pan się nie przejmuje, może być więcej", myślę sobie okej, fajny klient, pewnie rzadko taki jest, ale nie, 90% klientów ma gdzieś czy to będzie 1000g czy 1120g, a i tak bardzo rzadko przekracza się nam przy krojeniu więcej niż 10%, powyżej 10% nawet się nie pytasz czy może być bo to za duże odstępstwo i sam regulujesz, a i tak znajdzie się klient co chciał 1kg, wyszło ci 1250 i chcesz odkrajać a on NIE NIE, ZOSTAWIĆ, MOŻE BYĆ.

I to biorąc pod uwagę tak rosnące ceny mięsa, bo "i tak się zje albo zamrozi"

A odnośnie płacenia za kilogram biorąc 900g to nie da się, przynajmniej w większości mięsnych (mogą mniejsze, lokalne oszukiwać), bo cena jest drukowana na nalepce na podstawie dokładnej wagi, pytanie "czy może być *tu wstaw ile deko" jeśli jest ciut mniej niż klient chciał jest dlatego żeby nie bawić się w robienie co do grama, co w przypadku kolejki na pół sklepu jest zbawienne

Avatar TrueStoryGuy

Edytowano - 26 września, 09:54

@Towarzysz777: Tak, pomyliły mi się jednostki. Na mięsnym w sklepach spożywczych rzadko ktoś takie rzeczy próbuje, bo zbyt dużo ludzi kupuje, a jak ktoś się zorientuje, może stać się to aferą na cały sklep, a każdy pracownik raczej tego próbuje uniknąć. Natomiast na osiedlowym mięsnym lub warzywniaku próbują klienta oszukać, bo najwyżej się osoba postawi lub nie kupi i tyle z tego będzie. Tacy prywaciarze mają więcej z tego korzyści ogólnie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Maks konsekwencji, jakich może się spodziewać

Pijmy bo się ściemnia

Amatorka

Czerwony ośmiokąt i 12 gwiazdek z RiGCzem

Och boy

Ciekawostka

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka