Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Lekko nie będzie
Ostry ten sędzia
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2023, 16:52
To one kiedykolwiek miały jakąś wartość?
Odpisz
6 stycznia 2024, 20:00
@RobloxAlusiek: Miały subiektywną wartość dla kupujących.
Odpisz
4 października 2023, 07:26
A taki ładny, amerykański, szkoda
Odpisz
24 września 2023, 10:45
Kto by pomyślał? Przecież to nie tak, że całokształt NFT wygląd jak zwykły scam.
Odpisz
28 września 2023, 06:38
@TrueStoryGuy: dosłownie jedyne dla mnie i akceptowalne nft to jakby nie patrzeć skiny do cs i czapki do tf2
Odpisz
Edytowano - 28 września 2023, 03:10
Nadal mnie to nie interesuje, bo nawet nie rozumiem o co z tym chodzi 😎🤙
Odpisz
27 września 2023, 20:01
O Cd-Action XD
Odpisz
27 września 2023, 16:57
Odpisz
27 września 2023, 15:02
"a był taki piękny szkoda"
Odpisz
27 września 2023, 14:09
No ale jak to, to przecież niemożliwe
Odpisz
24 września 2023, 11:37
Najtańszy jest warty 150 tyś. dolarów ale to nic w porównaniu do poprzednich cen. I nikt już tego nie kupi bo każdy wie że to scam
Odpisz
24 września 2023, 11:32
Hmm
Ctrl-c, ctrl-v, ctrl-c, ctrl-v ……
Bezwartościowe???? Ale jak to ?????
Odpisz
24 września 2023, 10:04
Odpisz
24 września 2023, 09:59
tylko 95%?
Odpisz
24 września 2023, 09:56
"Większość"
Odpisz
24 września 2023, 09:29
tego typu low effort obrazki są bezwartościowe?
kto by pomyślał
Odpisz
24 września 2023, 09:30
sprzedam token na komentarz Poli tylko za chłopaki niech ktoś to kupi ja wydałem z pół bańki i mnie mafia ściga pomocy
Odpisz
Edytowano - 24 września 2023, 09:31
a ja po prostu zrobię temu screena
Odpisz
Edytowano - 24 września 2023, 09:33
kolejna mi piraci jestem bankrutem aaaaaaaa
Odpisz
24 września 2023, 09:29
https://cdaction.pl/newsy/upadek-nft-wiekszosc-kolekcji-jest-praktycznie-bezwartosciowa
Odpisz