Kolejny brutalny faul można uznać za udany
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobra oferta
Niezły wyczyn
A jednak zrobili to w ten sposób
Fajnie że odpowiedzieli
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2014, 14:20
Taaaaaaak.... bo ten "faul" Zidana był taki brutalny... Aż kolesiowi musieli tytanowe żebra wstawiać...
Odpisz
26 czerwca 2014, 16:03
@Miziak: zasłużył sobie , podobno obrażał rodzine Zidana
Odpisz
26 czerwca 2014, 16:51
@kacper26300: nie pisze, że nie zasłużył. Tylko to nie był faul, to było lekkie stuknięcie, które by miało pewnie problemy z przewróceniem przedszkolaka. Gdyby mu Zidane chciał przywalić, to by przywalił a nie takie coś
Odpisz
27 czerwca 2016, 15:50
@Miziak: Obrażał i wyzywał jego siostrę od ku*ew i dziewek pie**olonych. Zasłużył sobie!
Odpisz
26 czerwca 2014, 14:30
Wszystkie te faule oprócz Suareza były dopiero w finale, także sporej synergii tu nie widzę :P
Odpisz