Rel, mam zakola jak Vesemir
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cel namierzony
Przyszłość jest piękna
Lekko nie będzie
Totalnie
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Dwa różne spojrzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2023, 01:01
Ten screenshot przypomina mi o tym.
Wysłał mi go znajomy co pewnego dnia sobie zniknął z internetu.
Lubił wiedźmina i dirta 2
Często zmieniał Nicki ale jednym z nich był akita
Tbh tęsknię za nim
Odpisz
28 września 2023, 14:29
@Murarzowa: Mój brat też miał takiego znajomego.
Odpisz
28 września 2023, 08:31
Oczywiście wtedy jest matematyka ,polski lub jakiś inny ciężki przedmiot z którym te chłopaki sobie nie radzą
Odpisz
28 września 2023, 10:36
@Adix174: Grunt to mieć komitywę z woźnym
Odpisz
28 września 2023, 08:52
Ja jestem czteroma z nich
Odpisz
27 września 2023, 00:04
no i co tam robi lambert?
Odpisz
27 września 2023, 00:05
nosi ławki na apel
Odpisz
27 września 2023, 00:05
@Rey_Palpatine: to już prędzej triss się nada do tego
Odpisz
27 września 2023, 00:14
zostaw mojego seksiaczka zakolaczka
Odpisz
27 września 2023, 00:14
@Rey_Palpatine: zawsze zostawiałam go na śmierć
Odpisz
27 września 2023, 00:15
bo niby jak "cyniczny sk*rwysyn" to gorszy?
Odpisz
27 września 2023, 00:24
Nikt mi tu nie będzie mojego husbando obrażał
Odpisz
27 września 2023, 05:53
już prędzej co Vesemir robi skoro on umarł
Odpisz
Edytowano - 27 września 2023, 05:56
ale wesemir umiera kanonicznie a ten przychlast nie więc trzeba pozwolić mu umrzeć
Odpisz
27 września 2023, 07:02
Eskel też nie umiera, więc też trzeba mu pozwolić umrzeć?
Odpisz
27 września 2023, 07:03
eskel jest w porządku
Odpisz
Edytowano - 27 września 2023, 08:26
Lambert też, nie jego wina że go ojciec był pijakiem i oddał go do Kaer morhen
Odpisz
28 września 2023, 13:39
szczerze wolę lamberta od eskela
Odpisz
28 września 2023, 13:39
@Shadow277: red flag
Odpisz