Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przypałowo
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2023, 14:14
kto to k...a jest ghost?
(jestem metalowcem a nigdy o tym nie słyszałem.)
Odpisz
29 września 2023, 23:35
@SonnyCrockett: Niszowy zespół metalowy. Za Papa Emeritusa I i II jeszcze trzymał poziom, obecnie jest poniżej dna.
Odpisz
30 września 2023, 00:27
@DrDamian_: dziękuję
Odpisz
29 września 2023, 21:29
I prawidłowo.
Odpisz
29 września 2023, 14:09
bo od sprawdzania godziny jest zegarek..
Odpisz
29 września 2023, 17:29
@Maly_KSIAZE: a Smart watch to co
Odpisz
29 września 2023, 17:38
@kaczka_jest_fajna: mądry zegarek
Odpisz
29 września 2023, 17:43
@kaczka_jest_fajna: smartłocz to czasowskazywacz.. nie zasługuje na miano zegarka..
Odpisz
28 września 2023, 22:27
Ale czemu?
Odpisz
29 września 2023, 17:31
@rumcajschr: bmo niem ma dżmemu
Odpisz
29 września 2023, 16:46
No i dobrze
Odpisz
29 września 2023, 09:06
Najlepszy koncert to za darmo w parku jak gra jakiś zespół z osiedla obok
Tyle mam do powiedzenia niezwiazanego z iczym
Pa.
Odpisz
28 września 2023, 22:06
Tak jak nienawidze Ghosta, to z ich opinią na temat telefonów na koncertach w pełni się zgadzam.
Odpisz
28 września 2023, 22:19
@reedy7: NIENAWIDZISZ GHOSTA!!!?!?!?!
Odpisz
28 września 2023, 22:21
@Ferament: tak to powiedział
Odpisz
28 września 2023, 22:26
@Ferament: imo ich muzyka jest średnia, ale co kto woli
Odpisz
28 września 2023, 22:32
@reedy7: telefony jeszcze nie są jakieś złe, gorzej z ludźmi z banerami i wchodzącymi innym na barana, literalnie cały widok zasłaniają
Odpisz
28 września 2023, 22:50
@Kemono16: Wole ludzi na baranach, niż j...ne telefony. Ludzie zamiast się dobrze bawić, to gapią się w telefon jak jakieś braindeady. Już nigdy nie będzie takich koncertów jak kiedyś.
Odpisz
29 września 2023, 07:57
@reedy7: ok boomer, zapomniałeś tabletek na demencję?
Odpisz
29 września 2023, 15:43
@Schabowy_nie_mielony: Zapomniałem wziąć tabletek. Jak wezmę to całe jeja zniknie (cała ta strona to moje urojenie)
Odpisz
Edytowano - 29 września 2023, 21:07
@Schabowy_nie_mielony: gówniarzu.zasrany.zaj...ny
A tak serio mozna zyc bez telefonu oraz słuchać muzyki bez autotune
Odpisz
5 października 2023, 07:53
@gelo1238: ale kurna, nawet nagrywać nie można??
Odpisz
5 października 2023, 12:18
@Schabowy_nie_mielony: po ...j nagrywać? Żeby się pochwalić na instagramie? XD
Odpisz
5 października 2023, 12:39
@gelo1238: by.miec nagranie że byłeś. Po co są aparaty? Przecież możesz narysować lub patrzeć na naturę
Odpisz
5 października 2023, 17:56
@Schabowy_nie_mielony: Możesz sobie zrobić zdjęcie przed stadionem. Na ...j tracić czas na nagrywanie w trakcie występu.
Odpisz
Edytowano - 5 października 2023, 19:27
@Schabowy_nie_mielony: możesz też mieć bilet i świadectwo osób, że z nimi tam byłeś. Wk...ia mnie ta era nagrywania wszystkiego co popadnie XD
Odpisz
6 października 2023, 07:51
@reedy7: przed stadion to se bezdomny może pójść, kiedy chce, a na koncert ktoś kto kupił.
Odpisz
6 października 2023, 15:02
@Schabowy_nie_mielony: Zdjęcia mają być sentymentalne. Dla osoby robiącej zdjęcie to jest oczywiste, że był na tym koncercie.
Odpisz
8 października 2023, 09:19
@reedy7: według mnie to jest jak z robieniem tysiąca zdjęć w górach
Odpisz
28 września 2023, 22:35
Jest jakiś logiczny powód za tym?
Odpisz
29 września 2023, 01:54
@jakub17: kosmici
Odpisz
28 września 2023, 22:44
No cóż, Ghost wie jak się wyróżnić spośród popowych "artystów"
Odpisz