Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
Co za przypadek
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2023, 11:52
I tak zostanie przerobiona kiedyś na szmatę do podłogi, taka kolej rzeczy
Odpisz
29 września 2023, 15:02
Miłość do mężczyzny i drugiego ojczyzny refference
Odpisz
29 września 2023, 11:40
Prawdziwy mężczyzna nie kwestionuje swojej męskości jego żeńskich cechach
Prawdziwy mężczyzna jest męski bez względu na to ile kobiecych zainteresowań ma
Możesz nawet Barbie oglądać i wciąż mieć testostero wylewający ci się z uszu
Co chce przez to przekazać? Chłopaki przestańcie się ze mnie śmiać że mam figurki kucyków, ja serio nie jestem dziewczyną, proszę
Odpisz
29 września 2023, 11:40
@CupOfWater: Barbie jest męską serią. Spi*rdalaj
Odpisz
29 września 2023, 11:42
@CupOfWater: czemu nosisz spódniczki?
czemu jęczysz jak dziewczyna?
czemu nigdy nie chodzisz do męskich toalet?
Odpisz
29 września 2023, 11:44
1) Są przewiewne a ja się często pocę
2) Sama jęczysz, ja zwyczajnie pokazuje swój sopran
3) Wstyd mi jak wszyscy patrzą mi się na mojego badzionga
Odpisz
29 września 2023, 11:44
@CupOfWater: no okej wszystko wyjaśnione
Odpisz
29 września 2023, 11:47
@CupOfWater: Ma figurki kucyków.
Odpisz
29 września 2023, 11:47
a ty masz figurki berserka
Odpisz
29 września 2023, 11:48
No czyli czysta męskość
Odpisz
29 września 2023, 11:48
@Dyzer: nie mam nic do homoseksualistów ale on ma żonę
Odpisz
29 września 2023, 11:50
No i?
Odpisz
29 września 2023, 11:50
@Dyzer: to zdrada
Odpisz
29 września 2023, 11:51
Jeszcze jej nie zdradził
Odpisz
29 września 2023, 11:52
@Dyzer: Jeszcze? 🤨🤨🤨🤨
Odpisz
29 września 2023, 11:52
@Dyzer: tyle razy ją zdradzał że zdążyła się przyzwyczaić
Odpisz
29 września 2023, 11:52
Dowód???
Odpisz
29 września 2023, 11:53
Nie.
Zdradzałem.
Jej.
Odpisz
Edytowano - 29 września 2023, 11:53
@Dyzer: no na przykład jak był w wojsku to nie bez powodu miał przydomek "wielki"
i nie chodziło o jego dłonie
Odpisz
29 września 2023, 11:54
Zacznijmy od tego, że ja byłem "ten niski"...
Odpisz
29 września 2023, 11:54
@Dyzer:
Odpisz
29 września 2023, 11:54
@CupOfWater: Kubek, zamknij się.
Odpisz
29 września 2023, 11:55
@CupOfWater: no dokładnie
dziękuję kubeczku
Odpisz
Edytowano - 29 września 2023, 11:55
@CupOfWater: Dowòd anegdotyczny
Odpisz
29 września 2023, 11:56
a kto powiedział że chodzi o wzrost?
Odpisz
29 września 2023, 11:56
A z Reichem to co?
Odpisz
29 września 2023, 11:57
@rumcajschr: ty jesteś ślepy czy głupi?
przecież na dole jest reicht
Odpisz
29 września 2023, 11:58
Dawid zdradzał Antoniego z Reichem ❗❗(PODOBAŁO MU SIĘ 🐂🐂)
Odpisz
29 września 2023, 11:58
@rumcajschr: akurat ten trol mało mnie obchodzi
dobrze że ma perma
Odpisz
29 września 2023, 11:59
@rumcajschr: Żeby takie oszczerstwa miały chociaż jakikolwiek sens...
Odpisz
Edytowano - 29 września 2023, 11:59
Pomòwnienia tylko rzucacie i oszczerstwa dalej nie wierzę
Odpisz
29 września 2023, 12:01
Zamknij się, bo zawartość mojego żołądka nie ma prawa głosu
Odpisz
29 września 2023, 12:02
dlaczego ty i reicht rumienicie się przy sobie nawzajem?
i wyjaśnij to
Odpisz
29 września 2023, 12:03
@rumcajschr: Mam.
Odpisz
29 września 2023, 12:04
Rumienimy się to chyba tylko w Twojej głowie.
Oszczerstwa.
Odpisz
29 września 2023, 12:05
sama widziałam jak spoglądasz na niego z ukrycia kiedy myślisz że nikt cię nie widzi i rumienisz się wtedy
Odpisz
29 września 2023, 12:05
Literalnie cię zjadłem. Jesteś w moim żołądku. Nie wysram cię
Odpisz
29 września 2023, 13:21
też mam
Odpisz
29 września 2023, 13:30
@CupOfWater: polymorphism nareszcie napisała coś bazowanego
Odpisz
29 września 2023, 11:47
Zajebista jest
Czego chcecie?
Odpisz
29 września 2023, 11:51
@Boberek00: no właśnie takiej samej chcemy
Odpisz
29 września 2023, 11:52
@CupOfWater: Trochę szkoda Ci jej dawać, by ją potem wyrzucić...
Odpisz
29 września 2023, 12:03
@CupOfWater: kupić ci taką słodziaku?
Odpisz
29 września 2023, 12:03
nie dzięki, kupie sobie na spółę z bon
Odpisz
29 września 2023, 11:48
W ten sposób ukazujesz że jesteś świadom swojej męskości i że nie musisz sobie jej rekompensować "męskimi " rzeczami
Odpisz