Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar shadowbio

3 października 2023, 02:45

Przecież kulturalnie napisał. Ani jednego przekleństwa. Nawet k...ą nie rzucił. Nic.
To jakaś niemiecka propaganda

Avatar Drogga

Edytowano - 3 października 2023, 00:30

No i co z tego jeśli opozycja to 90%chamstwa i 10%dziadostwa? Ze przypomnę je..c PiS wypowiedziane przez wszystkich polityków opozycji z milion razy. Groźby w stosunku do premiera i prezydenta które w normalnym kraju byłyby karalne ale nie w Polsce gdzie PO-ubeckie gnidy zaległy w sadach.i tak łapówkarz nadal jest senatorem za immunitetem się ukrywa drugi uciekł przed wyborem za granice trzeci ma wyrok w zawiasach, czwarty biały nosek.reszta mniejszej wagi oszołomy straż graniczna od SB i natzi przezywają .. i … poza tym zdziadzialym PISEM nie ma już całkiem na kogo głosować. Poza tym obie strony się nawalają bo tak wynika z badań- w sumie z..ne społeczeństwo wymaga tego od nich.

Avatar Aragornek

2 października 2023, 23:33

Czyżby planował zmienić barwy i ćwiczył przemowę do dyktatora?

Avatar Figarus

2 października 2023, 22:33

Są dwa rodzaje ludzi.

Ci którzy głosują na PiS.

Oraz zdradzieckie mordy.

🙃

Avatar Shadow277

2 października 2023, 21:04

Imo wszystkie partie złe i póki można to trzeba uciekać za granice

Avatar Letycja

2 października 2023, 20:47

Każdy inny demokratyczny rząd:
Polsza: xd

Avatar Darwidx

2 października 2023, 20:34

Ale z niego "Bambik".

Avatar Crln_7

Edytowano - 2 października 2023, 20:33

"koniec z dziadostwem", mówi to po dwóch kadencjach pisiorkuf właśnie, samo zaoranie

Avatar polishplayer21

2 października 2023, 20:28

A czy czasem zwolennicy czy nawet członkowie platformy nie szczycili się ośmioma gwiazdkami?

Nie że jestem za którąkolwiek z tych partii, po prostu pokazuję drugą stronę barykady

Avatar Zelka_Pl

2 października 2023, 20:22

Gdzie wady

Avatar Schabowy_nie_mielony

2 października 2023, 10:42

Przynajmniej jest szczery i przechodzi od razu do rzeczy

Avatar wikto4

1 października 2023, 19:23

Po co komu kultura jak można cisnąć lewaka

Avatar Niemadrogi

1 października 2023, 19:04

Platforma zaorana.

Avatar Tajdeus

1 października 2023, 17:36

Chad Morawiecki z dumą prezentuje co to wolność słowa.

Avatar polska_cebulka

1 października 2023, 17:12

Morawer rozpoczął tak zwany villain arc

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Totalnie

Angielskie śmieszki

Północne Węgry

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka