Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Trzeba brać osobną torbę
Jakby trochę nie fair
Phi!
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2023, 12:31
Czy to uwzględnia obecność na innych stacjach kosmicznych?
Odpisz
2 października 2023, 01:11
Gość zapomniał o istnieniu skakania i samolotów
Odpisz
2 października 2023, 03:15
@Murarzowa: totalnie tak było, za szczyla ćwiczyłem skok wzwyż tylko po to żeby opuszczać planetę podczas wykonywania
Odpisz
2 października 2023, 07:00
@Krzyniu: Nie no ale jak jesteś nawet kilka cm nad ziemią to na już nie jesteś na ziemii
Odpisz
2 października 2023, 07:13
@Murarzowa: Jowisz składa się głównie z gazów jako planeta, raczej trudno byłoby z astronomicznego punktu widzenia nie nazwać obiektów 1000-ce kilometrów pod jego powierzchnią za nie będące na Jowiszu.
Więc wszystko co jest w atmosferą planety jest także na planecie.
Ale np. Na obiektach bez atmosfery skok rzeczywiście pozwala chwilowo opuścić obiekt, np. Na księżycu.
Odpisz
2 października 2023, 07:14
@Darwidx: Jowisz to planeta ale nie możesz być na Jowiszu, możesz być nad Jowiszem lub w Jowiszu
Jak uznajesz atmosferę ziemii za ziemię to jesteś w ziemii
Odpisz
2 października 2023, 07:15
@Murarzowa: Ok, a jeśli jesteś na wodzie ?
Odpisz
2 października 2023, 07:17
@Darwidx: Generalnie to pływa się w wodzie lub pod wodą.
Chyba, że łodzie ale one się na wodzie nie znajdują tylko unoszą
Odpisz
Edytowano - 2 października 2023, 07:21
@Murarzowa: W sensie zbiorniki powierzchniowe na ciałach niebieskich są istotną ich częścią, więc będąc nad ich powierzchnią jesteśmy na ziemii ? A pod ich powierzchnią jesteśmy znowu w Ziemii ?
Odpisz
2 października 2023, 07:37
@Darwidx: Woda jest na ziemii więc jak jesteśmy w wodzie to jesteśmy na ziemii razem z wodą
Odpisz
2 października 2023, 09:47
@Murarzowa: Więc da się technicznie być na powierzchni Jowisza jako iż w pewnym momencie gazy skraplają się w ciecz.
Odpisz
2 października 2023, 09:50
@Darwidx: no nie da się
Odpisz
3 października 2023, 12:44
@Murarzowa: przy skoku albo locie dalej znajdujesz się w atmosferze więc dalej jesteś na planecie
Odpisz
3 października 2023, 13:56
@gelo1238: nie jesteś na planecie, jesteś w jej atmosferze
Odpisz
3 października 2023, 14:54
@Darwidx: bo tak, ale gdzie stwierdzić koniec atmosfery?
Odpisz
4 października 2023, 04:05
@Murarzowa: Nawet będąc w locie twoja masa spoczywa na powierzchni planety. Dalej jesteś jej częścią tak samo jak atmosfera.
Odpisz