Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To by wystarczyło
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Cel namierzony
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2023, 20:00
To wina pazerności kapitana państwo.
Odpisz
4 października 2023, 23:10
Nie jestem kom*chem, ale je*ać kapitalizm.
Odpisz
4 października 2023, 18:35
Spytaj się żydów
Odpisz
3 października 2023, 08:00
No kurna dostajesz wypłatę na koniec miesiąca, to się nie dziw, że nie możesz codziennie odkładać, BO NIE DOSTAJESZ CODZIENNIE TYLKO CO MIESIĄC K*MUCHU
Odpisz
4 października 2023, 18:02
@Schabowy_nie_mielony: Jak za rok pójdziesz do 6 klasy, to tam usłyszysz o czymś takim jak proporcje :)
Odpisz
4 października 2023, 18:16
@Ibermo: Post jest napisany tak, jakby Ta osoba uważała, że powinna dostawać pieniądz codziennie. A także chciałem j...ł k*muchóy
Odpisz
2 października 2023, 21:58
Podatki i inflacja lol!
Odpisz
2 października 2023, 21:07
Odpisz
2 października 2023, 21:13
@Evil_czarnasciana: Uwielbiam czasy sprzed rewolucji przemysłowej! Ale dobrobyt wtedy był!
Odpisz
Edytowano - 2 października 2023, 21:14
@Denominativus: jak chciałem pójść na pole to szłem na pole ,jak chciałem upolować zająca to polowałem na zająca , a teraz muszę żyć według jakiegoś społeczeństwa czy coś
Odpisz
Edytowano - 2 października 2023, 21:19
@Evil_czarnasciana: Tbh polowanie na zające było zwykle karane prawnie wtedy, obecnie możesz to zrobić legalnie.
Odpisz
2 października 2023, 21:30
@Darwidx: ale dzisiaj nie mógłbym upolować Tura
Odpisz
2 października 2023, 21:54
@Evil_czarnasciana: Smutna prawda 😔
Odpisz
2 października 2023, 21:25
Na 2 etety za najniższą krajową spokojnie da się żyć, przestań marudzić i weź się do roboty
Odpisz
2 października 2023, 21:34
@stalamed:
Odpisz
2 października 2023, 21:39
@stalamed: ale fikołek xD
Odpisz
2 października 2023, 21:59
Wstawione przez burżuja xd
Odpisz
2 października 2023, 22:00
prawda boli, jeśli nie stać cię na życie to jesteś po prostu leniwy
Odpisz
2 października 2023, 22:14
@stalamed: Człowiek nie żyje po to, żeby pracować tylko pracuje po to, żeby żyć.
Odpisz
2 października 2023, 22:18
@hyena11: to pracuj więcej aby móc żyć lol
Odpisz
2 października 2023, 22:22
@stalamed: Okej, jesteś oczywiatym trollem więc nawet nie będę się wysilać.
Odpisz
2 października 2023, 22:23
@hyena11: :(
Odpisz
3 października 2023, 07:59
@stalamed: do rewolucji rusze w pizamce i w kapciuszkach w kroliczki
Odpisz
2 października 2023, 21:22
Zapomniałeś o opłatach.
Odpisz