Najgorsza kampania społeczna ever (Link do filmiku w opisie)
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
To musiało być męczące
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Rel
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2020, 17:30
Help gdzie jest opis
Odpisz
26 sierpnia 2016, 09:37
I to wszystko z pieniędzy podatnikóe
Odpisz
3 lipca 2014, 19:39
Zakończenie mnie rozje**ło. No bo zamiast odnowić ten autobus lepiej kupić setki nowych! Bo Polska na serio ma siana w ch*j!
Odpisz
7 lipca 2016, 12:15
@DawidThePlayer: to przez rudą sukę.
Odpisz
27 czerwca 2014, 17:50
Kto wcisnął guzik? Ruda. Przypadek? Nie sądze.
Odpisz
26 czerwca 2014, 19:36
toć to było przykre , spodziewałem się końca że go odnowią i będzie lepszy od pozostałych a tu lipa nie tego się spodziewałem po tym
Odpisz
26 czerwca 2014, 19:52
@Fobi96: ja też tak myślałam albo że jak ten motyl to wyłączy to go to uratuje
Odpisz
26 czerwca 2014, 19:55
@olaya1: nie wiem może mam coś z głową ale lubię busy sam nawet nie wiem czemu :D
Odpisz
27 czerwca 2014, 05:19
@Fobi96: ja też ,motylek go uratował a tu nagle przychodzi babka i włącza i ....
Odpisz
27 czerwca 2014, 17:02
bo to wszystko wina magów no i bab :D
Odpisz
27 czerwca 2014, 02:14
Tytuł filmu: Smutny Autobus
Odpisz
27 czerwca 2014, 11:03
@KGDziadek: oj dziadku w opisie jest do tego link po co to napisałeś?
Odpisz
27 czerwca 2014, 13:02
@Assasin666: powinienem kupic nowe okulary
Odpisz
26 czerwca 2014, 18:19
czy jestem jedynym, który nie widział tej bajki/filmiku?
Odpisz
26 czerwca 2014, 18:29
@coloman: raczej chororu
Odpisz
26 czerwca 2014, 19:18
@coloman: nie jesteś
Odpisz
27 czerwca 2014, 00:15
@coloman: Przecież jest link do filmiku, możesz obejrzeć.
Odpisz
27 czerwca 2014, 12:12
@podrozniczkaMadzia: nie napisałem, że chcę to obejrzeć
Odpisz
26 czerwca 2014, 23:57
Lepszy jest Smutny Samolot ;-;
Odpisz
26 czerwca 2014, 23:21
Kampania w stylu George'a R. R. Martina :D
Odpisz
26 czerwca 2014, 20:50
Mnie się podoba.
Odpisz
26 czerwca 2014, 18:45
Postarali się z tą animacją ale budzi więcej współczucia dla starych autobusów niż przestrogi. ;-)
Odpisz
26 czerwca 2014, 18:57
@randalf28: I zrozum tu ich tok myślenia... banda idiotów -.-
Odpisz
26 czerwca 2014, 18:45
Wersja dudula lepsza
Odpisz
26 czerwca 2014, 17:10
ale filmiki fajnie im wychodzą ;P mogli by zrobić jakąś bajkę fajną ;D
Odpisz
26 czerwca 2014, 18:23
@jacek1s: racja, ale ta reklama jest do dupy
Odpisz