Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mlemos0

30 lipca 2020, 17:30

Help gdzie jest opis

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2016, 09:37

I to wszystko z pieniędzy podatnikóe

Avatar DawidThePlayer

3 lipca 2014, 19:39

Zakończenie mnie rozje**ło. No bo zamiast odnowić ten autobus lepiej kupić setki nowych! Bo Polska na serio ma siana w ch*j!

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2016, 12:15

@DawidThePlayer: to przez rudą sukę.

Avatar simono12345

27 czerwca 2014, 17:50

Kto wcisnął guzik? Ruda. Przypadek? Nie sądze.

Avatar Fobi96

26 czerwca 2014, 19:36

toć to było przykre , spodziewałem się końca że go odnowią i będzie lepszy od pozostałych a tu lipa nie tego się spodziewałem po tym

Avatar olaya1

26 czerwca 2014, 19:52

@Fobi96: ja też tak myślałam albo że jak ten motyl to wyłączy to go to uratuje

Avatar Fobi96

26 czerwca 2014, 19:55

@olaya1: nie wiem może mam coś z głową ale lubię busy sam nawet nie wiem czemu :D

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2014, 05:19

@Fobi96: ja też ,motylek go uratował a tu nagle przychodzi babka i włącza i ....

Avatar Fobi96

27 czerwca 2014, 17:02

bo to wszystko wina magów no i bab :D

Avatar KGDziadek

27 czerwca 2014, 02:14

Tytuł filmu: Smutny Autobus

Avatar Assasin666

27 czerwca 2014, 11:03

@KGDziadek: oj dziadku w opisie jest do tego link po co to napisałeś?

Avatar KGDziadek

27 czerwca 2014, 13:02

@Assasin666: powinienem kupic nowe okulary

Avatar coloman

26 czerwca 2014, 18:19

czy jestem jedynym, który nie widział tej bajki/filmiku?

Avatar noogai

26 czerwca 2014, 18:29

@coloman: raczej chororu

Avatar makiszka

26 czerwca 2014, 19:18

@coloman: nie jesteś

Avatar podrozniczkaMadzia

27 czerwca 2014, 00:15

@coloman: Przecież jest link do filmiku, możesz obejrzeć.

Avatar coloman

27 czerwca 2014, 12:12

@podrozniczkaMadzia: nie napisałem, że chcę to obejrzeć

Avatar N_A_T_A_L_A

26 czerwca 2014, 23:57

Lepszy jest Smutny Samolot ;-;

Avatar Karma

26 czerwca 2014, 23:21

Kampania w stylu George'a R. R. Martina :D

Avatar MetalLady

26 czerwca 2014, 20:50

Mnie się podoba.

Avatar randalf28

26 czerwca 2014, 18:45

Postarali się z tą animacją ale budzi więcej współczucia dla starych autobusów niż przestrogi. ;-)

Avatar majki909

26 czerwca 2014, 18:57

@randalf28: I zrozum tu ich tok myślenia... banda idiotów -.-

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2014, 18:45

Wersja dudula lepsza

Avatar jacek1s

26 czerwca 2014, 17:10

ale filmiki fajnie im wychodzą ;P mogli by zrobić jakąś bajkę fajną ;D

Avatar kuba5611

26 czerwca 2014, 18:23

@jacek1s: racja, ale ta reklama jest do dupy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

To musiało być męczące

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Rel

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Przyszłość jest piękna

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka