Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Xelven

4 września 2021, 22:28

moj stary

Avatar eme781

31 sierpnia 2018, 22:34

tem napakowany gościu z tymi hemikariami i z jakim cosiami ale nie pamiętam dokładniej nazwy

Avatar venomman

22 sierpnia 2017, 22:43

Ja

Avatar reLik

8 kwietnia 2015, 22:19

Deadpool pokazuje rogi Wolverinowi XD

Avatar Weasley

23 lutego 2015, 21:39

Sumerman - forever alone

Avatar mordek122

24 sierpnia 2014, 08:55

Venom

Avatar rakso

29 grudnia 2014, 16:41

@mordek122: Który? :P (Bane korzysta z substancji zwiększającej siłę i masę mięśniową o nazwie Jad (Venom))

Avatar mordek122

29 grudnia 2014, 19:02

@rakso: po prostu Venom

Avatar BOOMBOOX

1 lipca 2014, 12:09

Obstawiam gości z Marvel'a przecież mają Hulk'a!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2014, 13:50

@BOOMBOOX: No cóż, mimo że Bane może zwiąkszyć swoją masę mięśniową, to jednak na rękę obstawiam Venoma

Avatar rakso

29 grudnia 2014, 16:39

@PolandbaII: "Próbowałem się zabić. Strzeliłem sobie w usta, a ten drugi wypluł pocisk."
Bruce Banner

Rzeczywiście, banał.

Avatar CityOfAngel

10 października 2014, 17:50

Cóż moim zdaniem Marvel wygra ponieważ w DC połowa Bohaterów nie ma mocy a nawet jeśli Marvel mają Wolverina i DeadPoola...

Avatar mmatik

1 lipca 2014, 21:36

czy ten kolo za batmanem to nightwing?

Avatar mrklorens

6 września 2014, 20:09

@mmatik: tak

Avatar BarMar100

1 lipca 2014, 15:56

kto zauważył że Deadpool robi rogi volverine'owi?

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2014, 17:14

@BarMar100: po pierwsze w a nie v a po drugie bo go nie lubi ._.

Avatar Dziksu

1 lipca 2014, 23:14

To dziwna relacja bo to deadpool. <3

Avatar BarMar100

Edytowano - 8 sierpnia 2014, 20:18

sory za pomyłke

Avatar blazejXPL

2 lipca 2014, 23:05

Maka Paka -_-

Avatar Patronox

2 lipca 2014, 17:02

Kapitan Bomba

Avatar malaho2000

1 lipca 2014, 14:33

Z tych dwóch bane by wygrał ponieważ bane ma o wiele większą siłę od venoma :) A z uniwersów oba mają bardzo wyrównaną walkę ponieważ w jednym jest superman, batman, shazam, green lantern, aquaman, wonder woman oraz wiele innych. A w marvelu jest hulk, ironman, thor, black panthera, wolverine itd.

Avatar patrczek111

1 lipca 2014, 14:42

@malaho2000: Jak przyniosą trochę kryptonitu to superman jest aut ;l

Avatar malaho2000

2 lipca 2014, 10:45

@patrczek111: Wciąż pozostaje green lantern, shazam, aquaman, wonderwoman a to tylko kilka z tych je**czy :D

Avatar patrczek111

2 lipca 2014, 11:43

@malaho2000: zależy kto będzie miał gorszy dzień :P

Avatar stachu00

2 lipca 2014, 11:12

SONGO !!!

Avatar spelles9

1 lipca 2014, 12:40

Bane nie jest bohaterem tylko złoczyńcą.

Avatar TotalnyAnalfabeta

1 lipca 2014, 12:43

@spelles9: Venom też nie.

Avatar mmatik

Edytowano - 1 lipca 2014, 12:54

@TotalnyAnalfabeta: zależy... Venom i spidey czasami współpracowali np. żeby pokonać carnage

Avatar TotalnyAnalfabeta

1 lipca 2014, 19:24

@mmatik: Ale na ogół to się tłukli.

Avatar mmatik

1 lipca 2014, 21:35

@TotalnyAnalfabeta: racja :P w sumie venoma można uznać za głównego antagonistę w historii spidermana

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Lekko nie będzie

Niezniszczalne

Co to takiego?

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka