Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dobrze czasem się oderwać
Nie są aż takie pyszne
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 5 października 2023, 11:41
To jak ty uczyłeś się tego języka? Nie da się tak, że napisy według ciebie są niezgodne ale i tak bez nich nie dajesz rady. Albo nie znasz języka dobrze by móc oglądać jakiś film bez napisów albo rozumiesz język i niepotrzebne ci napisy
Odpisz
5 października 2023, 11:53
@AlMalina: oczywiście, że się da nauczyć samej pisowni, i tylko częściowo umieć wyłapywać słowa na słuch
Odpisz
5 października 2023, 11:58
@Kolo_killer: Bruh... Uczenie się samej pisowni a dopiero później ustnej części to jest jedna z najgorszych metod uczenia się. Jeżeli chcesz nauczyć się języka nawet chociaż w stopniu A1 lub A2 (tak się nazywa stopień nauczenia języka) to powinieneś uczyć się jednocześnie ustnie jak i pisemnie. Inaczej nie będziesz wiedział nawet kto co do ciebie mówi zwłaszcza, że niektóre wyrazy inaczej brzmią niż tak jak się wymawia dane litery w danym języku
Odpisz
5 października 2023, 12:03
@AlMalina: powiedz to szkole
Odpisz
5 października 2023, 12:42
@AlMalina: no nie wiem, jestem B2+ a jakoś przez większość czasu robiliśmy pisanie.
Odpisz
5 października 2023, 12:47
@AlMalina: al malina nigdy nie grała w grid 2019 gdzie ustawienia graficzne przetłumaczyli na "wyaej"
I nie nie zrobiłam literówki
wyaej
Odpisz
5 października 2023, 13:15
@Schabowy_nie_mielony: Well... Uczyłam się szwedzkiego i norweskiego. Przez rok większość czasu moje skupienie było właśnie na pisowni a ustną część prawie całkowicie olewałam. I co z tego wyszło? Część musiałam przechodzić jeszcze raz mimo, że już znajdowałam się już na poziomie B1. Teraz już już jestem na poziomie C1 z czego potrafię zrozumieć dialekty a te z kolei komplikują naukę
Odpisz
5 października 2023, 13:35
@AlMalina: W szkolę praktycznie niczego nie uczą na temat języka angielskiego, uczyłem go się sam i przez długi czas miałem ten problem, ale udało mi się już wyćwiczyć słuch by rozumieć nawet bez patrzenia na ekran.
Odpisz
5 października 2023, 16:50
@AlMalina: wystarczy że znasz język na średnim poziomie, nie podstawowym ale też nie jakimś super zaawansowanym. Albo po prostu jesteś ...jowy w słuchanie, a dobry w czytanie jak ja
Odpisz
6 października 2023, 09:09
@AlMalina: Ciężko wbrew poozrom nauczyć się języka. Już łatwiej nauczyć się dat z Historii
Odpisz
6 października 2023, 11:49
@AlMalina: Przykładowo możesz czuć że to jakieś nawiązanie lub idiom.
Odpisz
9 października 2023, 03:04
@AlMalina: może nie siedział z książką i się nie uczył z celem perfekcyjnego opanowania języka tylko częściowo go poznał poprzez kontakt z nim, piszesz o metodach uczenia się ale w memie nic nie ma o tym w jakich okolicznościach nauczył się tego języka tylko po prostu że go trochę umie
Odpisz
5 października 2023, 11:40
Było
Odpisz
5 października 2023, 11:41
@mont111: bot wstawił to przejdzie
Odpisz