Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
To się nie może nie udać
Trzeba brać osobną torbę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie idź!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2017, 16:21
lol to ja
Odpisz
10 października 2015, 15:05
normalnie ja na każdejlekcji czego kolwiek dlatego kocham jak pani mówi że można zrobić samemu^_^
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2015, 19:11
"Ale ja nie chcę być w żadnej grupie"
Odpisz
14 kwietnia 2015, 00:39
Jak w szkole mamy się dobrać w grupy jestem tylko ja, moja koleżanka i reszta tych których w żadnej grupie nie chcieli...
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2014, 19:24
Gdy się patrzy na obrazki, niby śmieszne, ale w Anime wygląda normalnie to, biorąc pod uwagę, że on był w grze...
Odpisz
23 sierpnia 2014, 16:17
przecież ma Silice, Asune,Lisabeth i tych dwóch pierdków
Odpisz
17 listopada 2014, 19:53
Gdybyś oglądała uważnie, wiedziałabyś, że Lis, Silice, Emila poznał później.
Kleina spotkał pierwszego, alego nie było. Asune poznał zaraz po tym jak Diabel powiedział, żeby dobrać się w grupy. I nieznali się jeszcze tak dobrze.
Odpisz
28 czerwca 2014, 20:34
ale tamtego dnia poznałeś swoją przyszłą żone.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 12:36
nie jestem do końca pewny , ale chyba oni sie nie pobierali.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 14:48
@DeadExtreme: w grze się pobrali pamiętam ten odcinek do tego mieli obrączki.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 17:08
no właśnie , w grze tak , ale oficialnie nie są , no chyba że tam jest inaczej
Odpisz
21 sierpnia 2014, 17:26
@DeadExtreme: może w drugiej seri będzie ich ślub.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 18:32
jest 7 odc. ale na to sie nie zapowiada .
Odpisz
7 sierpnia 2014, 11:48
SAO <333
Odpisz
28 czerwca 2014, 21:33
to bardziej przykre niż zabawne
Odpisz
30 czerwca 2014, 13:54
@gulpin: Przykre to jest to jak jesteś brany na siłę do drużyny bo nikt Cię nie chce, a potem gościu z twojej drużyny klęka przed wuefistą i błaga żebyś nie grał w jego drużynie...
Odpisz
28 czerwca 2014, 20:12
z jakiego anime?
Odpisz
28 czerwca 2014, 20:13
@mrklorens: SAO
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2014, 20:54
a nie Sword Art Online ?
Odpisz
28 czerwca 2014, 20:56
@pysiowatosc: SAO to skrót .-.
Odpisz
28 czerwca 2014, 23:47
@kamdab: Myślę ,że to był "żart".
Oby....
Odpisz
29 czerwca 2014, 12:05
@MaxiorPL: Wątpię
Odpisz
29 czerwca 2014, 15:08
@kamdab: aaaa sory nie skapnełam się XD
Odpisz
29 czerwca 2014, 09:36
Tak bardzo true ._.
Odpisz
28 czerwca 2014, 22:25
Takie życie anime fagów.
Odpisz
11 października 2020, 15:56
@mati90: I jak tam?
Odpisz
13 grudnia 2020, 15:09
Do przodu
Odpisz
28 czerwca 2014, 22:20
kto to lubi zapraszam do grupy fani fajnego anime tam więcej o tym i innych anime pozdro. A.K.
Odpisz
28 czerwca 2014, 21:34
true ;-;
Odpisz
28 czerwca 2014, 20:12
Ukochane SAO.
Odpisz