Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najbardziej realistyczny spośród modów
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2022, 16:09
Prawy
Odpisz
5 maja 2018, 10:24
.
Odpisz
31 grudnia 2017, 19:36
@Konto usunięte: Dziwne acz podejrzane... w tym rzecz że też mam kumpla Serafina i też powiedział podobną sentencję...
Odpisz
12 marca 2016, 11:18
"Kto tej rudej ku*wie pozwolił grać w tym spocie?!Przecież od razu było wiadomo że wszystko spie**oli" ~Serafin
Odpisz
28 lutego 2016, 11:52
kupie se
Odpisz
26 czerwca 2014, 20:47
A mi się Multipla podoba.
Odpisz
26 czerwca 2014, 20:49
@PolandWolf: D:
Odpisz
27 czerwca 2014, 16:05
@PolandWolf: giń
Odpisz
27 czerwca 2014, 19:36
@mrklorens: Ale co wy macie do ego auta?
Odpisz
27 czerwca 2014, 19:41
@PolandWolf: ja akurat nic po prostu robię to co jest w internecie
Odpisz
27 czerwca 2014, 19:42
@mrklorens: Przecież to sympatyczne autko, nawet jak wolne czy coś, to co z tego.
Odpisz
27 czerwca 2014, 20:39
@PolandWolf: Tu nie chodzi że wolne, mój wujek ma nową multiplę ( nie było wtedy znać jeszcze jej wad ) kupił ją od fiata i klimę naprawiał 5 razy i światła 3 razy a jest dobrym mechanikiem.
Odpisz
27 czerwca 2014, 20:47
@Dovahkiin: I co z tego? Może taki model?
Odpisz
27 czerwca 2014, 20:47
@PolandWolf: To chyba nigdy nie słyszałeś o multipli...
Odpisz
27 czerwca 2014, 20:54
@Dovahkiin: Słyszałam. Fajne auta.
Odpisz
27 czerwca 2014, 20:57
@PolandWolf: No właśnie ludzie mówią że nie.
Odpisz
27 czerwca 2014, 20:58
@PolandWolf: Wpisz sobie w wyszukiwanie na jeja: multipla. Wyskoczą ci pociski na multiple same.
Odpisz
27 czerwca 2014, 20:59
@PolandWolf: I co nadal jakieś komentarze?
Odpisz
27 czerwca 2014, 20:59
@Dovahkiin: Mi się dalej podoba.
Odpisz
27 czerwca 2014, 21:00
@PolandWolf: To niech Ci się podoba. Ale dużo osób powie ci że to chała.
Odpisz
27 czerwca 2014, 21:03
@Dovahkiin: A mnie obchodzi co inni mówią, śmiesznyś.
Odpisz
27 czerwca 2014, 21:04
@PolandWolf: A ty to nie.
Odpisz
27 czerwca 2014, 21:07
@Dovahkiin: Co ja nie?
Odpisz
27 czerwca 2014, 21:09
@PolandWolf: Nie jesteś śmieszna.
Odpisz
27 czerwca 2014, 21:10
@PolandWolf: A ogólnie to znaczy że nie znasz się na autach.
Odpisz
27 czerwca 2014, 21:13
@Dovahkiin: To chyba oczywiste, po prostu te nowoczesne auta mi się nie podobają i wolę multiplę, to wy macie z tym jakiś problem.
Odpisz
27 czerwca 2014, 21:15
@PolandWolf: Nowoczesna? hahaha tarzam się ze śmiechu!
Odpisz
27 czerwca 2014, 21:16
@PolandWolf: Dobre auta ma np: Mercedes lub BMW.
Odpisz
27 czerwca 2014, 21:18
@Dovahkiin: Ty chyba nie zrozumiałeś, napisałam tylko, że mi się multipla podoba. A nie, to Internet, tu nie możesz mieć własnego zdania, przepraszam.
Odpisz
27 czerwca 2014, 22:15
@PolandWolf: jesteś 60-latkiem który ma czworo wnucząt i jedno nastoletnie które siedzi z przodu nosisz stare brązowe swetry i długie białe skarpety?
Odpisz
27 czerwca 2014, 22:15
@PolandWolf: popieram cię, chociaż nie przepadam za bardzo za multiplą.... sądzę że każdy ma prawo do własnego zdania :P
Odpisz
27 czerwca 2014, 22:16
@TheWitekDC: to jest dziwczyna .-.
Odpisz
27 czerwca 2014, 22:17
@TheWitekDC: Nie, po prostu podoba mi się multipla.
Odpisz
27 czerwca 2014, 23:04
@PolandWolf: szanuje czyjeś zdanie bo komuś się może podobać to był żarcik w stylu Top Gear
Odpisz
28 grudnia 2015, 15:03
@mrklorens: każdy ma swój gust '-)
Odpisz
23 listopada 2014, 12:24
Multipla też może być ładna
Odpisz
6 grudnia 2015, 22:11
jeśli odpicujesz ją nie do poznania, to tak ;)
Odpisz
27 czerwca 2014, 18:16
Fiat Multipla najlepiej prezentuje się na złomowisku.
Odpisz
27 czerwca 2014, 22:16
@kapt12: najlepiej prezentuje się w lawie
Odpisz
9 maja 2015, 12:40
@kapt12: co jest ku*wa
Odpisz
28 czerwca 2014, 22:13
ta baba od "smutnego autobusu" co klika guzik ZAMORDOWAĆ:<
Odpisz
27 czerwca 2014, 21:50
Multipla ma jeszcze brata Fiat Unices też dobre auto
Odpisz
27 czerwca 2014, 17:49
jako gif było by lepsze
:/
Odpisz
27 czerwca 2014, 07:44
Rude = wredne i szmaciane.
Odpisz
27 czerwca 2014, 17:19
ej ty zły pieseu ja chciałem napisać brzydki komentarz o rudych!
Odpisz
26 czerwca 2014, 21:38
Lepsza wersja z autobusem Platformy :D
Odpisz
27 czerwca 2014, 17:17
@Bakteria: Zgadzam się!
Odpisz
27 czerwca 2014, 16:01
Smutas ku*as
Odpisz
26 czerwca 2014, 20:46
Lepsze.
Odpisz