Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Deal życia
To musiało być męczące
Ostry ten sędzia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 października 2023, 07:58
gówno a nie 10° ja dzisiaj w 1° zapi.....alem
Odpisz
10 października 2023, 08:05
@nwmnmampomyslu: w sumie najzimniej jest wtedy kiedy muszę iść do roboty i to nie jest środek nocy ,ciekawe czemu?
Odpisz
11 października 2023, 11:40
@Adix174: to jest znak od boga
Odpisz
11 października 2023, 13:21
@nwmnmampomyslu: Znak że mnie nie lubi? Nie dziwię mu się...
Odpisz
8 października 2023, 18:19
10 stopni pomiędzy czym a czym?
Odpisz
8 października 2023, 19:37
Dwiema kopułami Demon Core.
Odpisz
10 października 2023, 00:45
@zx2001: where wkrętak
Odpisz
10 października 2023, 06:36
@zx2001: ◻️◻️◻️◻️◻️◻️
🟦🟦🟦🟦🟦🟦
◻️◻️◻️◻️◻️◻️
Odpisz
10 października 2023, 01:03
To powąchaj moje. XD
Odpisz
8 października 2023, 22:49
Z jednej strony tak a z drugiej desperacko oczekiwałam na ochłodzenie więc się cieszę
Odpisz
8 października 2023, 20:55
A tam, marudzisz
Odpisz
8 października 2023, 18:29
u nas w Niemczech cały czas jak na lato, dopiero dzisiaj typowo jesiennie, ale tak to gotuję się popołudniami jak wracam do domu
Odpisz
8 października 2023, 18:15
U mnie jest na odwrót
Odpisz