Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

16 czerwca 2025, 07:12

Ja miałem tak:
Pad →Pad/Strzałki →Pad/WASD →Pad/Kierownica

Avatar Boberek00

8 października 2023, 21:24

Ja z klawy przeszedłem na pada

Avatar SuperT

8 października 2023, 21:24

@Boberek00: tez

Avatar
Polymorphism1

8 października 2023, 21:24

@Boberek00: konsolowiec wykryty
opinia odrzucona

Avatar SuperT

8 października 2023, 21:25

ja gram na padzie. Ale nie mam konsoli tylko mam pc

Avatar
Polymorphism1

8 października 2023, 21:26

@SuperT: granie na padzie to pierwszy krok do stracenia człowieczeństwa

Avatar Boberek00

8 października 2023, 21:27

gram na pc
Po prostu tak samo często gram na padzie
No chyba że to Dead cells
To na klawie gra się lepiej

Avatar
Konto usunięte

9 października 2023, 09:01

Odrzuć przyziemne przywiązanie do jednej platformy. Osiągnij oświecenia poprzez wieloplatformowość

Avatar
Konto usunięte

9 października 2023, 19:31

@Boberek00: Ja nawet w jednej grze czasem gram na padzie a czasem na klawiaturze, np w gta v jak jeżdżę samochodem to na padzie a wszystko inne na klawiaturze

Avatar Rayman122

10 października 2023, 12:39

a co z oliwierem?

Avatar Kaczkodon

23 października 2023, 16:09

Gram z pomocą klawiatury na padzie
Co mi grozi?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 października 2023, 16:11

@Kaczkodon: Nic, ja tak gram w ETS2, beamng i inne gry do których trzeba dużo przycisków a sie jeździ samochodem

Avatar Redclawface

12 października 2023, 22:36

Ja nadal gram na strzałkach i ew na padzie

Avatar
Konto usunięte

9 października 2023, 19:55

Grając w platformówki strzałki nadal są jak dla mnie lepsze (jeśli nie używasz pada)

Avatar ioioio

10 października 2023, 06:58

ja tak miałem w pizza tower
(Wolałem lewą rękę przeznaczyć na parowanie itd.)

Avatar Magnolia_petals

9 października 2023, 19:55

ja zrobiłam oba XD

Avatar MIGRAVI

9 października 2023, 19:42

No tak... dla chłopców tylko wsad się liczy...
😂

Avatar
Konto usunięte

9 października 2023, 19:53

@MIGRAVI: To wy nie mówicie na to wasd?

Avatar Exzit1

8 października 2023, 23:22

Ostatnia jest najmniej r*chable

Avatar OsamuMori

8 października 2023, 23:47

@Exzit1: według stuu

Avatar JaJestemZWami

8 października 2023, 21:18

Rel

Avatar polska_cebulka

8 października 2023, 21:09

można grac w isaaca to sie obu uzywa jak szef

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Frustrujące

Mało znany szczegół

Północne Węgry

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka