Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Fergus
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Dobrze czasem się oderwać
Fajnie że odpowiedzieli
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2014, 21:49
Avast to najlepszy antywir jaki miałem, przez GData wścieklizny dostaję :_:
Odpisz
27 czerwca 2014, 22:56
@as13zx: wat about kaspersky
Odpisz
28 czerwca 2014, 11:06
@as13zx: AvG
Odpisz
28 czerwca 2014, 11:34
@gulpin: U mnie zżerał ~60% procesora ;_;
Odpisz
28 czerwca 2014, 13:13
@gulpin: Ale płatny :D
Odpisz
28 czerwca 2014, 13:13
@BOSS111: Szczerze, nie miałem.
Odpisz
28 czerwca 2014, 13:50
@as13zx: Kaspersky jest OP sam mam go w wersji IS na rok dla 2 urządzeń ;d
Odpisz
28 czerwca 2014, 13:52
@Jarektrol: :_: co?
Odpisz
28 czerwca 2014, 14:04
@as13zx: gówno, nie umiesz czytać? ;d
Odpisz
28 czerwca 2014, 14:05
@Jarektrol: Aha, neos.
Odpisz
28 czerwca 2014, 16:31
@as13zx: tak jesteś neosem
Odpisz
28 czerwca 2014, 17:36
@as13zx: Avast mi przepuścił 3 trojany. A GData cię irytuje bo go ignorujesz.
Odpisz
28 czerwca 2014, 17:39
@gelo1238: Mi avast nic, GData chce mi ciągle explorer windows i menedżera blokować.
Odpisz
28 czerwca 2014, 17:43
@as13zx: A formata zrobiłeś jak ostatnio pisałeś o tym w grupie? Jeśli nie to się nie dziw, że ci blokuje zarażone obiekty systemu.
Odpisz
28 czerwca 2014, 17:50
@gelo1238: Skanowałem wszystkim co profesjonalne i oprócz cracków i tainerów nic nie jest podejrzane, a GData pisze explorer windows zarażony, revo zarażony, GData zarażony itd.
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2014, 18:32
@as13zx: To zrób formata. A te profesjonalne programy to pewnie Avast, a jego producent sam tworzy wirusy i dodaje je do bazy danych żeby był uważany za dobrego antywirusa.
Odpisz
28 czerwca 2014, 18:43
@as13zx: avast nic nie wykrywa i jest ch**owy -.-
Odpisz
28 czerwca 2014, 18:58
@Jarektrol: Właśnie GData taki jest, mam 20 trojanów i GData nie widzi, a systemowe zdrowe chce mi kasować :_:
Odpisz
29 czerwca 2014, 08:49
@as13zx: avast też
Odpisz
4 lipca 2014, 17:33
@Jarektrol: AvG AvG AvG AvG !!! hate kaspersky ne moge przez niego oglodac jutube na informatyce xD
Odpisz
4 lipca 2014, 18:58
@BOSS111: A ja nie moge na informatyce dlatego że jest za wolny net -.-
Odpisz
7 lipca 2014, 00:58
@Jarektrol: współczuje i pozdro
Odpisz
8 stycznia 2015, 19:32
@jakubnowak98: a mi zeżarł -90% troszke bylo lagow a najgorzej z osu! bo dlugo mi sie ladowalo
Odpisz
9 lipca 2015, 17:10
@as13zx: ESET 8 najlepszy!
Odpisz
14 maja 2020, 14:31
@as13zx: Przybywam z przyszłości, używałem Avasta przez jakieś 7 lat. Nie miałem z nim problemów do czasu kiedy potrzebowałem używać Internetu dużo więcej bo kwarantanna. Przez niego nie mogłem się łączyć. Nie polecam, okazało się, że zżerał 70% procesora.
Odpisz
14 maja 2020, 17:47
@Grzechoooo: Używam awastu cały czas i nie mam tego problemu, jedyne co mi pożera procesor to google chrome będąc szczerym
Odpisz
22 lipca 2014, 13:30
Zawsze... Zawsze...
Odpisz
27 czerwca 2014, 21:25
Kto ma tak podkręcone głośniki o 3 w nocy?
Odpisz
27 czerwca 2014, 21:44
@CEzikMaj: ten kto stworzył tego mema :)
Odpisz
4 lipca 2014, 17:34
@CEzikMaj: moja nauczycielka!!!!!!
Odpisz
28 czerwca 2014, 21:12
znam ten ból......
Odpisz
27 czerwca 2014, 11:53
avast jest słabym antywirusem, nie polecam.
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2014, 21:21
@miki10001: Mi cały program komputerowy spie**olił :/
Odpisz
27 czerwca 2014, 21:28
@miki10001: Czego się spodziewasz po darmowym antywirusie... : )
Odpisz