Wow, jak oni na to wpadli?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Fergus
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ostry ten sędzia
Były nóżki, nie ma nóżek
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 października 2023, 07:47
Tymczasem ZTE w 2021
Odpisz
11 października 2023, 07:47
chodzi o to że ukryli przedni aparat pod ekranem, bez żadnych wcięć, dziur w ekranie czy "dynamicznych wysp"
Odpisz
Edytowano - 11 października 2023, 07:51
Właściwie to zrobili to już w 2020 ale wtedy wyszło tak sobie
Odpisz
12 października 2023, 09:46
Jakby nie to że to ZTE to brałbym jak głupi, kamerki do selfie i tak nie używam, a sam telefon dzięki temu zabiegowi wygląda o wiele nowocześniej
Odpisz
12 października 2023, 10:30
@Avamq: A co masz do ZTE?
I ten telefon (Axon 30 5G) kosztuje około 2000 zł
Odpisz
12 października 2023, 19:03
Mam zwyczajnie uprzedzenie do chińskich marek i ich polityki co do aktualizacji urządzeń. Lubię nowości w sofcie, a firmy pokroju ZTE lubią wydać telefon, dać może jedną aktualizacje androida, parę aktualizacji zabezpieczeń, po czym o telefonie zapomnieć bo wyszedł już jego nie koniecznie lepszy następca.
Odpisz
12 października 2023, 19:03
@Avamq: Niby tyczy się to tego tańszego sortu urządzeń, ale jednak nieufności pozostaje.
Odpisz
12 października 2023, 19:11
@Avamq: Jeśli chodzi o tanie telefony to oczywiste że telefon za 400 zł nie dostanie aktualizacji do nowszego androida jak już na fabrycznym ledwo chodzi
Odpisz
12 października 2023, 19:12
@Avamq: A realme, też chińska firma, zapewnia 3 lata aktualizacji bezpieczeństwa dla 11 pro i pro+, nwm jak ze zwykłym
Odpisz
13 października 2023, 08:07
Niby tak, ale w kontrze Samsung daje 5 lat, Google jakoś podobnie, a Apple jakoś z 6. Plus we wszystkich chińczykach poza Xiaomi (pewnie dlatego że to praktycznie kopia iOS) UI mi się nie podoba. Takie strasznie cukierkowe. OnePlus miał spoko nakładkę, ale po bliższej integracji z Oppo wszystko skopali.
Odpisz
13 października 2023, 08:47
@Avamq: Akurat w axonie 30 jest podobne do stockowego androida
Odpisz
11 października 2023, 01:00
Na co?
Odpisz
11 października 2023, 06:56
@Kolo_killer: przyłączam się do pytania
Odpisz
11 października 2023, 07:00
@Kolo_killer: dodatkowy ekran z którym integrujesz. Pokazuje tobie dodatkowe informacje itp
Odpisz
11 października 2023, 07:11
eee...eee?
Jaki drugi ekran?
Odpisz
11 października 2023, 07:14
@Kolo_killer: ten czarny owal czy jaka to tam forma jest. to jest mały dodatkowy ekran na ajfony z którymi możesz integrować się. w memie chodzi o to, że wszyscy mówią, jaki to apple super, bo coś nowego zrobiło, kiedy ten koncept już od 10 lat istnieje
Odpisz
11 października 2023, 07:17
wycięli kawałek ekranu i wstawili tam ekran
wtf
Odpisz
Edytowano - 11 października 2023, 07:21
@mont111: i ludzie się tym jarają
Odpisz
11 października 2023, 07:34
@mont111: nom, mam 14 pro maxa, czyli jeden z ajfonów, które ten mini ekran mają. imo nie daje zbyt dużo, bardziej wkurza mnie to, że tyle dobrego miejsca na ekran został właśnie pokryty tym czymś
Odpisz
11 października 2023, 08:19
jest innowacyjne
jest fajnie? Jest innowacyjne
Odpisz
11 października 2023, 08:52
jak ja to mam to jest to tylko ta kamerka na twarz, jaką inną gunkcje to ma?
Odpisz
11 października 2023, 10:58
@Schabowy_nie_mielony: no możesz na przykład muzykę na niej zobaczyć i zmieniać piosenki, jak masz jakiś timer włączony to ci też pokazuje. tego jest więcej
Odpisz
11 października 2023, 11:22
od tego są widżety czy jak się zwią te paski co się przeciąga na ekran w menu zmieniania tapety
Odpisz
11 października 2023, 13:01
@Schabowy_nie_mielony: tak, to prawda, ale właśnie ten dynamiczny ekran też ma do tego służyć. u mnie to właśnie tak wygląda, jak mam włączoną muzykę
Odpisz
11 października 2023, 14:45
Takie pytanie co do tego ekranu. Jeśli odpalam film na pełnym ekranie, to pokazuje się też na tym małym, czy zostaje czarny?
Odpisz
Edytowano - 11 października 2023, 14:57
@Mikrus19: tylko jak masz wideo na zoomie. ogólnie jak ekran nie jest triggerowany właśnie muzyką, to na screenshotach nie widać tego czarnego paska. jednakże on i tak będzie na oko widoczne
Odpisz
11 października 2023, 14:58
Co? Pokażesz przykład?
Odpisz
11 października 2023, 15:01
@Mikrus19: wyzoomowałam wideo na youtubie. na ekranie mogłam widzieć ten owal, ale jak zrobisz screenshota, to nie widać.
Odpisz
11 października 2023, 15:21
To tak trochę średnio. Myślałem, że jak się już włączy film czy to na yt czy Netflix to ten mały ekran pokazuje to samo co duży....
Odpisz
11 października 2023, 15:31
@Mikrus19: telefon nie jest 16:9 tak jak filmy, a dłuższy, dlatego na oryginalnym formacie nie widać tego czarnego owalu. więc spokojnie można oglądać filmy
Odpisz
11 października 2023, 07:42
Fani iPhona, kiedy Apple wypuści na rynek telefon z tymi samymi funkcjami co 10 lat temu, ale drożej
Odpisz
11 października 2023, 08:19
@Konto_nieusuniete: 10 lat temu była ładowarka, wymienialna bateria i mini Jack
Odpisz
11 października 2023, 06:58
To nawet LG na to też nie wpadło. Czytałam ostatnio, że to jakaś inna firma już w 2013 próbowała coś z tym robić, i telefon oficjalnie wyszedł, no ale flopnął
Odpisz