Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojolek10

8 listopada 2023, 21:39

Bot I guess

Avatar Fanka_Lokiego

14 października 2023, 18:17

Brat zdradził jeja

Avatar pawelek9889

14 października 2023, 16:52

Gdyby nie memy nie wiedziałbym coś się dzieje na świecie

Avatar Talerz

14 października 2023, 09:25

Imo wszystko polskie strony poza dżedżą są żenująco nieśmieszne, 3/4 memów to polityka reszta to dowcipy sprzed 10 lat, a użytkownicy to sflustrowane dziady w wieku średnim

Avatar yebemeedoopa

14 października 2023, 15:08

@Talerz: właśnie opisałaś jeja, lepiej bym tego nie ujął

Avatar PiesAndaluzyjski

14 października 2023, 15:19

@yebemeedoopa: Ja tam oprócz jeji przeglądałem tylko dzide i to zdecydowanie pasuje bardziej do dzidy

Avatar
Konto usunięte

13 października 2023, 20:23

imo jest o wiele lepiej niż te 5 lat temu. mam więcej ubawu, ale to może podchodzi w fakt, że jestem inną osobą niż te 5 lat temu, gdzie wiadomo, było się strasznie cringe

Avatar JaJestemZWami

13 października 2023, 22:20

zauważyłam, że dużo ludzi zmienia konta, bo się wstydzi tego kim byli.
(Integracja z jejakami nie jest u mnie teraz obca)
Ale szczerze mówiąc, to nikt was nie pamięta za czasów jak byli nieznośnymi kartoflami.

Nikt o was nie pamięta i możecie używać głównych kont.

Są legendy których nie zapomnimy xD typu asasyn, cuman i Ultron

Avatar
Konto usunięte

13 października 2023, 22:22

@JaJestemZWami: nie zmieniłam konta bo się wstydzę. po prostu 5 lat temu usunęłam konto na jeja bo już nic nie chciałam do czynienia mieć z tą stroną internetową, a wróciłam, bo mi się serio nudziło xD

Avatar JaJestemZWami

Edytowano - 13 października 2023, 22:26

Nie no kiedyś, to moglo się nudzić, teraz trochę więcej się dzieje.

Za czasów kiedy nie było Ultrona to ja byłam hejtowana xD
Taka byłam xd

Avatar Chleb_Z_Maslem

13 października 2023, 19:40

mamy tu ...jnie zaś w innych jest ...jnia z grzybnią

Avatar Darwidx

13 października 2023, 19:56

@Chleb_Z_Maslem: Rel (Mam uczulenie na grzyby)

Avatar mont111

13 października 2023, 19:38

Jest najlepiej
może nie jest tak jak bysmychciwli ale jest lepiej niż gdzie indziej

Avatar JaJestemZWami

13 października 2023, 19:40

@mont111: rel. Dlatego pracuje, aby na naszej Jeji żyło się lepiej.

Walczę o jeję bez hejtu, bo musimy zacząć zmiany od siebie.

Avatar Pjesel96

13 października 2023, 19:32

Nie jest tu dobrze, ale w porównaniu z np. dzidami *tfu* to ujdzie.

Avatar Boberek00

13 października 2023, 19:31

Tru

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Tacy sami, a ściana między nami

Fergus

Najbardziej realistyczny spośród modów

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka