Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Jakby trochę nie fair
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Mało znany szczegół
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2023, 10:53
Najbliższa rodzina wydała zgodę więc gdzie jest kurna niby problem?
Odpisz
21 grudnia 2023, 18:00
@KozioMiozioPL: A czy właściciel głosu wyraził zgodę? Jeśli nie, to to jest ewidentne naruszenie prawa własności.
Odpisz
21 grudnia 2023, 19:25
@Kawento: Idąc twoją logiką adaptacja Władcy Pierścieni Petera Jacksona nigdy nie powinna powstać bo gdy ją kręcili Tolkien już nie żył i nie mógł osobiście wyrazić na to zgody. Na szczęście prawa własności, wbrew twojemu rozumowaniu, są dziedziczne i rodzina Tolkiena mogła na nią wyrazić zgodę.
Odpisz
15 października 2023, 18:22
Jakby nie rozumiem w czym problem
Odpisz
15 października 2023, 14:55
No i nic w tym złego nie widzę
Odpisz
13 października 2023, 21:30
Mogli dać aktora z podobnym głosem
Odpisz
15 października 2023, 12:17
@Boberek00: Jak ku*wa. Nie da się podrobić Miłogosta Reczka
Odpisz
15 października 2023, 11:32
Rodzina wyraziła zgodę więc shut up
Odpisz
15 października 2023, 10:19
No i w czym problem? Tak długo, jak jego głos nie pie....i jakichś głupot, to jest w pytę.
Odpisz
15 października 2023, 10:05
Miłogost Reczek, znany jako Talar i papa Vesemir... Mimo wszystko mam nadzieję, że Victor w DLC to jego ,,ostatnia rola".
Odpisz
13 października 2023, 22:04
Już tłumaczę
Silverhand w Oryginale jest wzorowanym na David Bowie
Chcieli go zatrudnić dokładnie dlatego, ale umarło mu się w trakcie produkcji (2016 rok)
Odpisz
13 października 2023, 21:07
Imo to nie jest zniewaga
Odpisz
13 października 2023, 21:04
Ej, ale ja jestem poniekąd z branży i w sumie chciałabym, żeby używali mojego głosu jak umrę
Odpisz
Edytowano - 13 października 2023, 21:05
@Denominativus: Jakby aktor wyraził opinię twierdzącą to brzmi to dobrze w mojej opini i też wyraziłbym zgodę.
Odpisz
13 października 2023, 21:06
@Darwidx: Mam wrażenie, że umowa była ujęta czymś w stylu "Grasz w grze i ewentualnych dodatkach"
A skoro są sposoby uzyskania przedmiotu umowy od zmarłych to wszystko czysto i elegancko
Odpisz