memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 października 2023, 02:46
Ja tam wolę pismo nosem wyczute.
Odpisz
16 października 2023, 00:12
Lekarz zalecił mi wyjazd nad morze
14 października 2023, 09:58
Są jeszcze litery greckie
15 października 2023, 19:44
@Pjesel96: Albo głagolica.
14 października 2023, 10:09
Ja miałem chyba jedne z najmniejszych pism w szkole. Tak małe, że czasem pisałem przez pół kratki.
15 października 2023, 17:49
@TrueStoryGuy: ale co pisałeś przez pół kartki? Bo to może mieć różną długość
15 października 2023, 18:38
@pawelec323232e2: Tak małe pismo, że mieściło się w pół kratce zeszytu a5. W jednej linijce zmieściłbym cały ten komentarz. Mógłbym mniejsze, ale byłoby mniej czytelne. Zazwyczaj i tak pisałem w jednej kratce jak inni.
Edytowano - 13 października 2023, 22:39
MOJE PISMOOOOO (Polonistka powiedziała że w razie czego mogę pisać notatki na telefonie)
13 października 2023, 23:18
Moja pisana cyrylica
14 października 2023, 03:49
a potrafisz sie odczytać?
14 października 2023, 09:30
problem mam ale jakoś potrafię
14 października 2023, 09:54
Czyli nie jest jeszcze aż tak źle
13 października 2023, 22:57
Ja jestem tym kolegą z ławki
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 października 2023, 02:46
Ja tam wolę pismo nosem wyczute.
Odpisz
16 października 2023, 00:12
Lekarz zalecił mi wyjazd nad morze
Odpisz
14 października 2023, 09:58
Są jeszcze litery greckie
Odpisz
15 października 2023, 19:44
@Pjesel96: Albo głagolica.
Odpisz
14 października 2023, 10:09
Ja miałem chyba jedne z najmniejszych pism w szkole. Tak małe, że czasem pisałem przez pół kratki.
Odpisz
15 października 2023, 17:49
@TrueStoryGuy: ale co pisałeś przez pół kartki? Bo to może mieć różną długość
Odpisz
15 października 2023, 18:38
@pawelec323232e2: Tak małe pismo, że mieściło się w pół kratce zeszytu a5. W jednej linijce zmieściłbym cały ten komentarz. Mógłbym mniejsze, ale byłoby mniej czytelne. Zazwyczaj i tak pisałem w jednej kratce jak inni.
Odpisz
Edytowano - 13 października 2023, 22:39
MOJE PISMOOOOO
(Polonistka powiedziała że w razie czego mogę pisać notatki na telefonie)
Odpisz
13 października 2023, 23:18
Moja pisana cyrylica
Odpisz
14 października 2023, 03:49
a potrafisz sie odczytać?
Odpisz
14 października 2023, 09:30
problem mam ale jakoś potrafię
Odpisz
14 października 2023, 09:54
Czyli nie jest jeszcze aż tak źle
Odpisz
13 października 2023, 22:57
Ja jestem tym kolegą z ławki
Odpisz