Tu jest Polska i tu się pije ekspresso
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Nigdy na to nie wpadną
Trzykrotny T
I po kłopocie
Niegrzeczny Oskarek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2023, 09:18
Odpisz
Edytowano - 20 października 2023, 22:12
Tak, tak, moja ulubiona kawa. Idealna do gnoczi.
Odpisz
18 października 2023, 20:02
ale to dwie inne kawy
ekspresso to najzwyklejsza kawa rozpuszczalna a espresso to kawa z ekspresu do kawy jakos tam specjalnie wykonana
Odpisz
19 października 2023, 07:52
@AbsurdalnieDlugiNick: rózni się tym że musi mieć 18 g zmielonej kawy muśi być idealnie rozprowadzona z idealnym przepływem wody z idealną temeperturą w idealnym naczyniu
Odpisz
19 października 2023, 07:52
@AbsurdalnieDlugiNick: kawosze to dziwni ludzie
Odpisz
20 października 2023, 18:48
@Obamasandwtch: aha
Znaczy pogryzione ziarna zalane wrzątkiem w kubku pikachu stykną.
Odpisz
Edytowano - 20 października 2023, 16:27
Piszę zawsze ,,espresso", ale mówię ,,ekspresso"
Odpisz
20 października 2023, 15:16
Przecież jest z ekspresu, a nie z espresu, więc o co chodzi?
Odpisz
18 października 2023, 21:49
Największe gówno jakie widziałem, zwykła kawa najlepsza, a w ogóle do picie najlepsza jest woda... Gazowana... Pozdrawiam
Odpisz
18 października 2023, 21:12
Kawa*
Odpisz