Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2014, 11:59

mój ulubiony gatunek muzyki

Avatar NecroSky

3 lipca 2014, 00:49

Wymień zespoły Heavy Metalowe teraz.

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2014, 07:52

@NecroSky: po pierwsze iron maiden

Avatar NecroSky

3 lipca 2014, 20:22

Coś więcej?

Avatar
Konto usunięte

3 lipca 2014, 23:01

@NecroSky: dzisiaj mam w głowie rock

Avatar NecroSky

3 lipca 2014, 23:05

Wiesz tak się pytam, bo kiedyś ktoś napisał że AC/DC to Heavy Metal.

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2014, 08:01

@NecroSky: ac/dc to był moja pierwsza muzyka jaką kiedykolwiek słuchałem (mam to że słucham takich gatunków po wujku i po bracie)

Avatar
Konto usunięte

4 lipca 2014, 22:55

@NecroSky: jeśli lubisz heavy metal i gry typu slasher to zagraj w brutal legend

Avatar NecroSky

4 lipca 2014, 23:05

ogółem wolę Black i inne cięższe odmiany metalu.

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2014, 08:27

@NecroSky: ale w tej grze jest heavy metal,death metal,black metal,rock .itp

Avatar Tymoslaw0

29 marca 2015, 14:40

BRUTAL

Avatar
asasinpio

8 stycznia 2018, 17:30

Sabaton!

Avatar jordan431

2 lipca 2014, 18:31

Polak potrafi

Avatar MetalLady

2 lipca 2014, 12:34

piękne *-*

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2014, 21:23

Wszystkie jego obrazy są przepiękne ;___;, jedyne muzeum, które znam na pamięć. Sanog D:

Avatar zrytadyskietka1

2 lipca 2014, 11:00

Sanok się pisze.

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2014, 11:23

@zrytadyskietka1: Dzięgi, nie wiedziałam :), w szczególności, że codziennie tam bywam :[.

Avatar Niewierny69

2 lipca 2014, 08:33

Jaki słodki poniacz. (n_n)

Avatar frazeologizm

1 lipca 2014, 23:15

Najbardziej heavy metalowy obrazek na Świecie, gdzie najbardziej w oczy wrzuca się logo jeja :) ps. ,,świecie,, chyba powinno być z wielkiej.

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2014, 23:31

@frazeologizm: Ty tak na serio, czy po prostu słaby troll?

Avatar frazeologizm

1 lipca 2014, 23:32

... a nocą Batman.

Avatar skyrim

1 lipca 2014, 21:23

mom please

Avatar jasnib

1 lipca 2014, 21:08

teraz to jest moja tapa

Avatar coloman

28 czerwca 2014, 09:17

co nie z mienia faktu, że mi się podoba!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Mało znany szczegół

Nie znoszę kleszczy

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka