Najbardziej heavy metalowy obraz na świecie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Mało znany szczegół
Nie znoszę kleszczy
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2014, 11:59
mój ulubiony gatunek muzyki
Odpisz
3 lipca 2014, 00:49
Wymień zespoły Heavy Metalowe teraz.
Odpisz
3 lipca 2014, 07:52
@NecroSky: po pierwsze iron maiden
Odpisz
3 lipca 2014, 20:22
Coś więcej?
Odpisz
3 lipca 2014, 23:01
@NecroSky: dzisiaj mam w głowie rock
Odpisz
3 lipca 2014, 23:05
Wiesz tak się pytam, bo kiedyś ktoś napisał że AC/DC to Heavy Metal.
Odpisz
4 lipca 2014, 08:01
@NecroSky: ac/dc to był moja pierwsza muzyka jaką kiedykolwiek słuchałem (mam to że słucham takich gatunków po wujku i po bracie)
Odpisz
4 lipca 2014, 22:55
@NecroSky: jeśli lubisz heavy metal i gry typu slasher to zagraj w brutal legend
Odpisz
4 lipca 2014, 23:05
ogółem wolę Black i inne cięższe odmiany metalu.
Odpisz
5 lipca 2014, 08:27
@NecroSky: ale w tej grze jest heavy metal,death metal,black metal,rock .itp
Odpisz
29 marca 2015, 14:40
BRUTAL
Odpisz
8 stycznia 2018, 17:30
Sabaton!
Odpisz
2 lipca 2014, 18:31
Polak potrafi
Odpisz
2 lipca 2014, 12:34
piękne *-*
Odpisz
1 lipca 2014, 21:23
Wszystkie jego obrazy są przepiękne ;___;, jedyne muzeum, które znam na pamięć. Sanog D:
Odpisz
2 lipca 2014, 11:00
Sanok się pisze.
Odpisz
2 lipca 2014, 11:23
@zrytadyskietka1: Dzięgi, nie wiedziałam :), w szczególności, że codziennie tam bywam :[.
Odpisz
2 lipca 2014, 08:33
Jaki słodki poniacz. (n_n)
Odpisz
1 lipca 2014, 23:15
Najbardziej heavy metalowy obrazek na Świecie, gdzie najbardziej w oczy wrzuca się logo jeja :) ps. ,,świecie,, chyba powinno być z wielkiej.
Odpisz
1 lipca 2014, 23:31
@frazeologizm: Ty tak na serio, czy po prostu słaby troll?
Odpisz
1 lipca 2014, 23:32
... a nocą Batman.
Odpisz
1 lipca 2014, 21:23
mom please
Odpisz
1 lipca 2014, 21:08
teraz to jest moja tapa
Odpisz
28 czerwca 2014, 09:17
co nie z mienia faktu, że mi się podoba!
Odpisz