Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Angielskie śmieszki
Były nóżki, nie ma nóżek
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2015, 18:07
nigdy chodzić do szkoły najlepsze by było
Odpisz
3 kwietnia 2015, 17:03
@bartazar: e atm, ja bym wolał mić wakacja dwa razy w roku po 6 miesięcy
Odpisz
28 czerwca 2018, 10:45
@abuq1: Ja bym wolał, żeby szkoła była, lecz nauczyciele wtedy powinni tylko uczyć nas wszystkiego czego muszą nas nauczyć, a nie sprawdzać wiedzę co chwilę.
Odpisz
28 czerwca 2018, 13:04
@TrueStoryGuy: Otrzymujesz złotą łopatę za wspaniały odkop
Odpisz
28 czerwca 2018, 13:08
@abuq1: Wiem, lubię kopać. Chociaż jestem zaszczycony. To moja pierwsza łopata. Bardzo dziękuje. Chciałbym podziękować też sobie za to, że byłem sobą i gdyby nie ja, nie byłbym na tym miejscu.
Odpisz
28 czerwca 2018, 13:14
@TrueStoryGuy: Gratuluję, gratuluję
Odpisz
30 czerwca 2020, 09:13
@abuq1: :)
Odpisz
30 czerwca 2014, 20:35
i w ch*j nudno :c
Odpisz
30 czerwca 2014, 18:54
A wiecie, ze w Wielkiej Brytanii jest tylko półtora miecha wolnego?
Odpisz
30 czerwca 2014, 16:53
A jeszcze lepiej mieć 5 miesięcy wolnego ;)
Odpisz
28 czerwca 2014, 10:36
BICZ PLIS, 2 miechy i 2 tygodnie (prawie 3).
Odpisz
29 czerwca 2014, 11:07
@kubakk12: BICZ PLIS, jeszcze 3 miechy, dwa już za pasem
Odpisz
28 czerwca 2014, 16:38
i tak minie jak 2 dni...
Odpisz