Pół roku mi to mówią i dalej odmawiam
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Niegrzeczny Oskarek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Totalnie
Deal życia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2023, 20:16
rel
Odpisz
20 października 2023, 16:36
Ja zmieniłem na identyczny jaki miałem
Odpisz
Edytowano - 23 października 2023, 13:13
Ja dodałem mój tag do mojej dawnej nazwy, więc dosyć podobnie
Odpisz
20 października 2023, 16:37
Kapitanie?
Odpisz
20 października 2023, 17:19
?
Odpisz
20 października 2023, 18:56
@IkarAviator: Dlaczego każą zmieniać, czy jest jakaś aktualizacja?
Odpisz
20 października 2023, 19:30
Stwierdzili, że użytkownikom spodoba się, jak zamiast czterocyfrowych #0000 będzie po prostu unikalna nazwa i ludziom będzie łatwiej się odnaleźć. Troszkę szkoda, bo ja lubię swoje #1332, a kolega ma #2137 (tyle wygrać). W każdym razie jeśli nie zmienisz do pewnego terminu, a miałeś Anon#1234, zmieni ci automatycznie na Anon. Chyba, że zajęte, wtedy Anon1, chyba że zajęte to Anon2 i w ten sposób mozesz skonczyć z Anon4239 na przykład. Dlatego niektórzy sie spieszą, by zarezerwowac sobie nicki
Odpisz
21 października 2023, 09:03
@IkarAviator: dzięki
Odpisz
23 października 2023, 08:19
@IkarAviator: #2137 czy jakikolwiek inny numer, można było ustawić dzięki temu, że kupiło się nitro (teraz jest po 47-48zł) i ciul że masa osób miała np. fi*tek#0001
Odpisz
23 października 2023, 12:14
@IkarAviator: a było tak prosto
Odpisz
23 października 2023, 08:49
Mi się ta zmiana spodobała, ale tylko i wyłącznie dlatego ponieważ miałem okazję mieć mój clean nick. W końcu Kymu jest dosyć niepowtarzalne, więc nie musiałem niczego do niego dodawać.
Współczuję jednak innym i doskonale rozumiem, dlaczego może się to innym nie podobać.
Odpisz
23 października 2023, 08:52
@Kymu_13: ja szybko zająłem nick mr_miki i pan_miki
Odpisz
23 października 2023, 08:32
Dzięki temu nie mam już motywu, aby kupować te pełne nitro, zwłaszcza że jakoś od stycznia je podrożyli do 47-48zł
Odpisz
20 października 2023, 18:18
Rel
Odpisz
20 października 2023, 17:27
Tagi fajne były, ch*j wie czemu to zmienili ale przynajmniej fajna odznaka. Ale jeśli nie zmienisz to jak cię znajomi znajdą?
Odpisz
20 października 2023, 17:23
A czemu każą zmieniać?
Odpisz
20 października 2023, 17:27
@pawelec323232e2: nowy format
Odpisz
20 października 2023, 17:18
rel
Odpisz