memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 października 2023, 09:47
Nie wiem jak się je ptasie, bo nie lubię, ale nie wyobrażam sobie jeść delicje nie obgryzając wokoło
Odpisz
22 października 2023, 11:18
Ja kiedyś tak robiłem. Teraz przestałem, bo czekolada się roztapia na palcach.
21 października 2023, 22:37
Wielokrotnie w tego typu memach wykazywałem, że jestem psychopatą. Tu jest nie inaczej: jem normalnie, gdyż brzydzi mnie smak samej pianki.
22 października 2023, 00:09
@sssstttt: A ja pochłaniam całe opakowanie w jednym wchłonięciu
22 października 2023, 00:52
@PewienKtosiek: Ja wchłonąłem wchłonięcie, które ty wchłonąłeś.
21 października 2023, 20:27
Najgorzej jak ktoś przyniesie ptasie mleczko w towarzystwie i trzeba jeść jak wykolejeniec żeby żadne kapitany pomocne nie zaczeły gawendy jak teraz ludzie są niewychowani i zdegenerowani
20 października 2023, 21:00
Też tak jem, nie będę się obsypywać okruszkami z czekoladu
21 października 2023, 19:19
@Talerz: czekoladu
21 października 2023, 01:24
Ja jem każde w inny sposób.
20 października 2023, 20:53
Czyli dawno powinnienem być już w wariatkowie
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 października 2023, 09:47
Nie wiem jak się je ptasie, bo nie lubię, ale nie wyobrażam sobie jeść delicje nie obgryzając wokoło
Odpisz
22 października 2023, 11:18
Ja kiedyś tak robiłem. Teraz przestałem, bo czekolada się roztapia na palcach.
Odpisz
21 października 2023, 22:37
Wielokrotnie w tego typu memach wykazywałem, że jestem psychopatą. Tu jest nie inaczej: jem normalnie, gdyż brzydzi mnie smak samej pianki.
Odpisz
22 października 2023, 00:09
@sssstttt: A ja pochłaniam całe opakowanie w jednym wchłonięciu
Odpisz
22 października 2023, 00:52
@PewienKtosiek: Ja wchłonąłem wchłonięcie, które ty wchłonąłeś.
Odpisz
21 października 2023, 20:27
Najgorzej jak ktoś przyniesie ptasie mleczko w towarzystwie i trzeba jeść jak wykolejeniec żeby żadne kapitany pomocne nie zaczeły gawendy jak teraz ludzie są niewychowani i zdegenerowani
Odpisz
20 października 2023, 21:00
Też tak jem, nie będę się obsypywać okruszkami z czekoladu
Odpisz
21 października 2023, 19:19
@Talerz: czekoladu
Odpisz
21 października 2023, 01:24
Ja jem każde w inny sposób.
Odpisz
20 października 2023, 20:53
Czyli dawno powinnienem być już w wariatkowie
Odpisz