Wincyj Sanah, słuchacze wytrzymają!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Jakby trochę nie fair
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tacy sami, a ściana między nami
Były nóżki, nie ma nóżek
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2023, 16:13
Ktoś zielony wytłumaczy?
Odpisz
24 października 2023, 12:03
@Kemono16: nawiązanie do Podsiadły, Hyżego, Domagały itd.
Odpisz
31 grudnia 2023, 07:47
@Opiekacz_21: Autor miał na myśli takich jak: Oskar Cyms, Ignacy
Odpisz
30 października 2023, 15:24
Jedyny polski wykonawca na mojej playliście to jann
Odpisz
25 października 2023, 09:30
Na mojej playliście polskie piosenki stanowią znaczną mniejszość. Wolę zagraniczne.
Odpisz
24 października 2023, 16:17
Tak sobie myślę - który gatunek muzyczny w Polsce trzyma poziom w tych czasach? Bo wydaję mi się że chyba żadny XD
Odpisz
24 października 2023, 18:13
@czekolado_man: metal
Odpisz
24 października 2023, 23:12
@fox306: Głównie dlatego że prawie nikt w Polsce go nie gra xD
Odpisz
25 października 2023, 07:42
@czekolado_man: muzyka ludowa, ale tą trudno spiеrdolić kiedy śpiewa się te same piosenki przez kilkaset lat
Odpisz
24 października 2023, 23:11
Nie tylko polski pop, generalnie pop to syf
Odpisz
24 grudnia 2023, 13:27
*współczesny pop wydany po 2009.
Odpisz
24 grudnia 2023, 23:05
@RobloxAlusiek: Stary pop jest lepszy i nawet słuchalny, ale nie zmienia to faktu że gatunek był syfem w samym założeniu
Odpisz
24 października 2023, 18:31
Marcin Sójka nie śpiewa tylko o miłości, a spoko piosenki ma, jeśli ktoś to czyta, to sprawdźcie i powiedzcie, chciałbym znać jakość swojego gustu
Odpisz
21 października 2023, 15:07
Najbardziej wkurzające są reklamy na Spotify z tym gównem, ja sobie słucham mojej pro muzyczki a tu nagle jakieś wyjące coś i "polecamy najlepszą playlistę popularne polska" czy coś nie pamiętam dokładnie
Odpisz
24 października 2023, 18:14
@no_one: reklamy powinny być dostosowane do tego co aktualnie słuchasz
Odpisz
21 października 2023, 14:50
Jak pop to prędzej laska po 20 śpiewająca o rozstaniu
Odpisz
24 października 2023, 16:18
@Talerz: zdradziłeś ku..o mnie
Ja śniłam o twoim hajsie
Odpisz
24 października 2023, 14:18
Ostatnio w radiu słyszałem jakiś pop gdzie w tekście było "Mieszkałam w telefonie, stojąc na balkonie", i co to ku*wa znaczy w ogóle? xD
Odpisz
24 października 2023, 16:15
@EnergyBlack: prawdopodobnie autor miał na myśli flashbacki ze swoich wspomnień jak bombardował niewinne babcie w Zakopanym
Odpisz
21 października 2023, 14:44
Albo sanah
Odpisz
21 października 2023, 14:44
@Klopson: nie przypominaj, uszy bolą
Odpisz
21 października 2023, 14:48
@Klopson: czyli nie lubisz Grechuty
Odpisz
24 października 2023, 14:45
Grechuta nie brzmiał jak 14 letnia gówniara ze skrzypcami i depreszjom
Odpisz
24 października 2023, 16:11
@SonnyCrockett: zupełnie jak ten na Twoim profilowym
Odpisz
21 października 2023, 15:13
Nie tylko polskie i nie tylko te robione przez mężczyzn ale generalnie piosenki o miłości takie są.
Odpisz
24 października 2023, 15:20
@hyena11: Co ty gadasz porównaj sobie jakieś klasyki np. Speak Softly Love albo A Man Without Love z tym czymś co teraz leci w radiu.
Odpisz
21 października 2023, 15:03
its kajna krejsa
Odpisz
21 października 2023, 15:02
-Umiesz śpiewać?
-Nie, ale mam płaczliwy głos
-Zajebiście, lecisz
Odpisz
21 października 2023, 14:53
Te piosenki robią się serio bardzo repetetywne. Powinni się pojawić jacyś piosenkowi skamandryci, którzy walną takie perełki jak Burak od zespołu Kabanos
Odpisz