Najgorsze wydawnictwo na rynku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jakby trochę nie fair
Totalnie
Niegrzeczny Oskarek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2023, 13:17
Ja do dzisiaj pamiętam mach mity, nie wiem jakim cudem komuś zapłacili za takie gówniane rysunki i stylistykę
Odpisz
24 października 2023, 20:15
@Orzechowy: Nie pamiętam jakie wydawnictwo, ale w moich książkach z niemieckiego z 5 klasy był jakiś kot siedzący na kanapie twarzą do poduszki.
Odpisz
17 kwietnia 2024, 15:19
@Orzechowy: lesez auber
Odpisz
17 kwietnia 2024, 16:09
@Opiekacz_21: PWN, Und So Wieter, 5 klasa
Odpisz
18 kwietnia 2024, 08:46
@Cymbal: Lebensraum
Odpisz
19 maja 2024, 23:26
@Orzechowy: Maska golden freddiego.
Odpisz
20 maja 2024, 06:33
hur hur hurhur hur hur hur hur hur hur
Odpisz
27 października 2023, 14:41
Hehe nowa era robi ziuu
Odpisz
25 października 2023, 19:18
tylko nowa era
Odpisz
25 października 2023, 06:43
Ja mam to nieszczęście użytkować fizyki WSiP i podręcznik przedstawia tematy: energia potencjalna to- O AUTO SPADA Z DACHU
Odpisz
22 października 2023, 12:16
W podstawówce miałam wszystkie podręczniki od WSiPu. Największe lanie wody jakie kiedykolwiek czytałam; najgorszy był podręcznik od biologii - zdania bez sensu, ważne informacje praktycznie nie do ujrzenia, jak nie było cię na lekcji, to nie było szans się samemu nauczyć. Matma - połowa zadania do tematów sensu nie miała, polski jeszcze jako tako dawał radę, ale niemiecki to był żart - zdania nie do zrozumienia bez translatora i ich obsesja na punkcie forów internetowych. Mam szczęście, że pan od fizyki nie używał podręcznika, bo bym nie miała pojęcia o co chodzi. Współczuję wszystkim uczniom, którzy muszą używać ich książek.
Odpisz
22 października 2023, 12:21
@SincerelySorry: Współczuje. U mnie na szczęście mam nową erę na rozszerzonych przedmiotach
Odpisz
24 października 2023, 18:18
@SincerelySorry: Ja przez 3 pierwsze lata technikum miałem nauczycielkę od fizyki które kazała nam przepisywać fragmenty podręczników WSiPu. Był to najtrudniejszy jak dla mnie przedmiot. Na szczęście zmienili nam w 4 klasie babkę na panią która korzystała z swoich notatek które nam udostępniała. I tak z dnia na dzień fizyka stała się jednym z najprostszych przedmiotów.
Odpisz
24 października 2023, 20:40
@SincerelySorry: Ja akurat mam przyjemność fizyki od Wsipu użytkować
Odpisz
24 października 2023, 19:25
Najgorzej jest z Hitu
Albo WSiP albo Roszkowski
Czytaj
Albo błąd w każdym rozdziale albo propaganda
Odpisz
24 października 2023, 20:14
@polishplayer21: Podaj przykłady
Odpisz
24 października 2023, 19:01
W moim liceum na szczęście większość podręczników mamy z bardziej mniej znanych wydawców co wbrew pozorom jest o wiele lepsze. Boli mnie tylko podręcznik do rosrzerzonej histori, oczywiście od WSiP-u...nic się z tego nie da nauczyć. Chyba właśnie dlatego nasz profesor uczy nas z własnych prezentacji które później nam wysyła przez maila
Odpisz
24 października 2023, 18:58
@Rey_Palpatine Podręcznik niczego nie tłumaczył, a zadania jak zadania. Moim zdaniem mid. Polski to był dopiero gównem
Odpisz
22 października 2023, 13:57
Nowa era lepsza
Odpisz
22 października 2023, 14:03
@Boberek00: o i tego powinni się trzymać, nie potrzebnie zmieniają te podręczniki w ogóle.
Odpisz
22 października 2023, 14:19
@Boberek00: ja mam stara erę
Odpisz
24 października 2023, 18:40
@Boberek00: a jeśli mam gwo do matematyki?
Odpisz
24 października 2023, 18:40
Naprawdę jest tak źle? Wciąż tak jest?
Odpisz