Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Orzechowy

22 października 2023, 13:17

Ja do dzisiaj pamiętam mach mity, nie wiem jakim cudem komuś zapłacili za takie gówniane rysunki i stylistykę

Avatar Opiekacz_21

24 października 2023, 20:15

@Orzechowy: Nie pamiętam jakie wydawnictwo, ale w moich książkach z niemieckiego z 5 klasy był jakiś kot siedzący na kanapie twarzą do poduszki.

Avatar Cymbal

17 kwietnia 2024, 15:19

@Orzechowy: lesez auber

Avatar Opiekacz_21

17 kwietnia 2024, 16:09

@Opiekacz_21: PWN, Und So Wieter, 5 klasa

Avatar EpikName

18 kwietnia 2024, 08:46

@Cymbal: Lebensraum

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2024, 23:26

@Orzechowy: Maska golden freddiego.

Avatar Opiekacz_21

20 maja 2024, 06:33

hur hur hurhur hur hur hur hur hur hur

Avatar Gruba_Bulwa

27 października 2023, 14:41

Hehe nowa era robi ziuu

Avatar bananostrus

25 października 2023, 19:18

tylko nowa era

Avatar Czarna_gruszka

25 października 2023, 06:43

Ja mam to nieszczęście użytkować fizyki WSiP i podręcznik przedstawia tematy: energia potencjalna to- O AUTO SPADA Z DACHU

Avatar SincerelySorry

22 października 2023, 12:16

W podstawówce miałam wszystkie podręczniki od WSiPu. Największe lanie wody jakie kiedykolwiek czytałam; najgorszy był podręcznik od biologii - zdania bez sensu, ważne informacje praktycznie nie do ujrzenia, jak nie było cię na lekcji, to nie było szans się samemu nauczyć. Matma - połowa zadania do tematów sensu nie miała, polski jeszcze jako tako dawał radę, ale niemiecki to był żart - zdania nie do zrozumienia bez translatora i ich obsesja na punkcie forów internetowych. Mam szczęście, że pan od fizyki nie używał podręcznika, bo bym nie miała pojęcia o co chodzi. Współczuję wszystkim uczniom, którzy muszą używać ich książek.

Avatar Konto_nieusuniete

22 października 2023, 12:21

@SincerelySorry: Współczuje. U mnie na szczęście mam nową erę na rozszerzonych przedmiotach

Avatar aslan2004

24 października 2023, 18:18

@SincerelySorry: Ja przez 3 pierwsze lata technikum miałem nauczycielkę od fizyki które kazała nam przepisywać fragmenty podręczników WSiPu. Był to najtrudniejszy jak dla mnie przedmiot. Na szczęście zmienili nam w 4 klasie babkę na panią która korzystała z swoich notatek które nam udostępniała. I tak z dnia na dzień fizyka stała się jednym z najprostszych przedmiotów.

Avatar Moj_komputer_to_ziemniak

24 października 2023, 20:40

@SincerelySorry: Ja akurat mam przyjemność fizyki od Wsipu użytkować

Avatar polishplayer21

24 października 2023, 19:25

Najgorzej jest z Hitu
Albo WSiP albo Roszkowski
Czytaj
Albo błąd w każdym rozdziale albo propaganda

Avatar Opiekacz_21

24 października 2023, 20:14

@polishplayer21: Podaj przykłady

Avatar Rotheee

24 października 2023, 19:01

W moim liceum na szczęście większość podręczników mamy z bardziej mniej znanych wydawców co wbrew pozorom jest o wiele lepsze. Boli mnie tylko podręcznik do rosrzerzonej histori, oczywiście od WSiP-u...nic się z tego nie da nauczyć. Chyba właśnie dlatego nasz profesor uczy nas z własnych prezentacji które później nam wysyła przez maila

Avatar Konto_nieusuniete

24 października 2023, 18:58

@Rey_Palpatine Podręcznik niczego nie tłumaczył, a zadania jak zadania. Moim zdaniem mid. Polski to był dopiero gównem

Avatar Boberek00

22 października 2023, 13:57

Nowa era lepsza

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

22 października 2023, 14:03

@Boberek00: o i tego powinni się trzymać, nie potrzebnie zmieniają te podręczniki w ogóle.

Avatar szwagropol

22 października 2023, 14:19

@Boberek00: ja mam stara erę

Avatar Rey_Palpatine

24 października 2023, 18:40

@Boberek00: a jeśli mam gwo do matematyki?

Avatar Kymu_13

24 października 2023, 18:40

Naprawdę jest tak źle? Wciąż tak jest?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Przyszłość jest piękna

Cel namierzony

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka