Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Frustrujące
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pozdrawiam świetliki
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2023, 19:00
Odpisz
29 października 2023, 12:31
A nie możesz jej po prostu olać i przeczekać?
Odpisz
22 października 2023, 16:48
Od przełożonego zawsze należy odebrać, bo może dzwonić w sprawie podboju terenów RNK
Odpisz
22 października 2023, 16:49
@wiedeni: Bracie, ale to nie jest flaga Enklawy?
Odpisz
22 października 2023, 16:51
@Denominativus: Ja tam dość wyraźnie widzę miecz przebijający koła zębate
Odpisz
22 października 2023, 16:53
@wiedeni: No na tym polega problem.
Odpisz
22 października 2023, 16:54
@Denominativus: Co tam miauczysz?
Odpisz
22 października 2023, 17:01
@wiedeni: To tyle w temacie
Odpisz
22 października 2023, 17:05
@Denominativus: Brat płacze bo nikt nie traktuje Enklawy poważnie
Odpisz
22 października 2023, 17:06
@wiedeni: Że w sprawie jakich podbojów cwaniaku?
Odpisz
22 października 2023, 17:09
@Dyzer: Obywatele RNK patrzący na największą flotę powietrzną jaką kiedykolwiek widział świat (musieli sprzedać swój dom żeby spłacić podatki)
Odpisz
Edytowano - 22 października 2023, 17:11
@wiedeni: Przynajmniej RNK zapewnia demokracje i równouprawnienie
Odpisz
22 października 2023, 17:15
@Dyzer: Pewien jesteś? Bo ostatnio jak byłem w Cienistych Piaskach to przed główną bramą widziałem jakieś klatki, a w środku ludzi
Odpisz
Edytowano - 22 października 2023, 18:28
@wiedeni: Plotki i oszczerstwa prezydent Tandi nigdy by czegoś takiego nie zrobiła!poza tym nie zmienia to faktu że my nie tępimy ghuli jak wy
Odpisz
22 października 2023, 18:39
@Dyzer: za to rasizm odnośnie supermutantów jest powszechny w wojsku
Odpisz
22 października 2023, 18:47
@wiedeni: Tak poza tym to jak życie ze świadomością że nie jesteście już najbardziej technologicznie rozwiniętą frakcją na pustkowiach?
Odpisz
22 października 2023, 18:49
@Dyzer: Ciężko być bardziej zaawansowanym od Instytutu, który opracował nawet technologię teleportacji, nie mówiąc nic o syntach, ale Liberty Prime nawet i takich rzuca na kolana
Odpisz
23 października 2023, 19:47
@wiedeni: bractwo srali może possać Legionowi Cezara
Odpisz
23 października 2023, 20:46
@makaron10: Legioniści z dzidami i łukami kiedy zobaczą Prydwen lecący z całą flotą powietrzną Wschodniego Bractwa (leci wyżej niż 2 metry więc i tak nie trafią)
Odpisz
23 października 2023, 21:05
@wiedeni: Legioniści nie potrzebują jakiegoś technologicznego ścierwa by być potężnymi wojownikami
Odpisz
23 października 2023, 21:06
@makaron10: Legioniści patrzący jak owa flota powietrzna otwiera do nich ogień (ch*ja mogą zrobić)
Odpisz
23 października 2023, 19:51
Zakładając, że masz iPhona, jak OP mema - to dlatego, że masz zablokowany telefon.
Istnieje jednak sposób aby odrzucić połączenie z ekranu blokady. Musisz dwukrotnie (za pierwszym razem połącznie zostanie jedynie wyciszone) szybko nacisnąć przycisk budzenia/usypiania (ten z boku po prawej). Działa to jedynie w przypadku modeli od 4 do X.
Odpisz
Edytowano - 22 października 2023, 16:31
Ej, jejacy, wyobraźcie sobie, że każdy rodzi się z zadaniem w żyicu, tylko nie wie jakie to jest. I można się tego domyślić tylko próbując poskładać do kupy sytuacje "zmuszające" cię do podejmowania działań
Odpisz
22 października 2023, 16:40
@Denominativus: A potem się okazuje, że to było cośnprostego i idziesz do nieba i Bóg ma takie "No, twoim celem w życiu było zająć się tym bezdomnym pieskiem jak miałeś 12 lat, ale potem to jakoś tak głupio było ci to życie kończyć, no i zacząłeś mieć jakies nadzieje na karierę i rodzinę, to stwierdziłem, że tak niezręcznie przeciągniemy to jeszcze z 70 lat..."
Odpisz
Edytowano - 22 października 2023, 16:41
@Denominativus: zatem ja urodziłem się klasą robotnik
Muszę wykonywać zadania bojowe starego
Z terminami nie nadążam...
Odpisz
22 października 2023, 16:31
Ja tam nie wiem, pomijam wszystkie questy nawet te główne
Jak sam dzwonię by zdobyć questa to też się nei odzywam (to nie strach i aspołeczność, ja zwyczajnie nie jestem gotów na postęp w fabule(mamo zadzwoń za mnie ja nie chce))
Odpisz
22 października 2023, 16:33
@CupOfWater: nie musimy się odzywać aby wspópnie popchnąć fabułę do przodu ^^
Odpisz
22 października 2023, 16:37
Rozumiem że ty próbujesz zrobić ze mnie albo geja albo seksiste tymi tekstami
Odpisz
22 października 2023, 16:38
@CupOfWater: jak geja jak jesteś kobietą?
Odpisz
22 października 2023, 16:32
po prostu nie odbieraj
Odpisz
22 października 2023, 16:31
W takiej sytuacji to się ścisza i czeka aż przestanie dzwonić.
Odpisz