Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przypałowo
A, okej
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 października 2023, 12:33
Btw to jest na studiach używane do hodowli grzybów
Odpisz
23 października 2023, 19:49
@Murarzowa: strzałka w dół za dosłownie prawdę
Odpisz
24 października 2023, 16:08
@Murarzowa: strzałka w dół za stwierdzenie że prawda to prawda
Odpisz
28 października 2023, 16:56
@Murarzowa: opisz
Odpisz
1 listopada 2023, 06:51
@Murarzowa: dlaczego nie chcesz opisać
Odpisz
23 października 2023, 15:05
było (chyba)
Odpisz
25 października 2023, 22:12
@MasloPolskie: było tylko bez czatu
Odpisz
26 października 2023, 14:52
@Shadow277: dziękuję za pomoc
Odpisz
26 października 2023, 09:03
Chlebem murowane
Odpisz
26 października 2023, 06:48
Byooo
Odpisz
26 października 2023, 05:18
Szkoda chleba jak i cementu.
Odpisz
26 października 2023, 05:11
To tu było setki razy
Odpisz
26 października 2023, 01:06
I benis będzie stał jak sosna.
Odpisz
25 października 2023, 23:54
Kuchnia poznańska
Odpisz
25 października 2023, 23:13
Śniadanie prawdziwego Areczka.
Odpisz
25 października 2023, 21:05
Gruzanki w sosie betonowym
Odpisz
25 października 2023, 21:58
@polski_skoczek: cegła w sosie własnym
Odpisz
23 października 2023, 17:20
Wygląda jak moje typowe śniadanko na specjalizacji w szkole
Odpisz
23 października 2023, 14:14
Odpisz
23 października 2023, 12:22
"Myśleli, że ukradli masło i zagryzali nim chleb, poczęstowali też psa. Wszyscy zjedli cement" Incydent
Odpisz
23 października 2023, 12:26
@wiedeni: przeciętny dzień w Inowrocławiu
Odpisz
23 października 2023, 12:27
Kolego, ty chyba we Włocławku nigdy nie byłeś
Odpisz
23 października 2023, 12:28
@wiedeni: a ty w Opolu
Odpisz
23 października 2023, 12:29
Wielkopolska to dopiero stan umysłu, nigdy nie zapuszczaj się do Poznania 💀
Odpisz
Edytowano - 23 października 2023, 12:29
@wiedeni: nwm ja z mojej śląskiej metropolii patrzę z wyższościa
Ale niestety jedyne co widzę to dym F
Odpisz
23 października 2023, 12:30
A ja w kujawsko-pomorskim na mojej diecie piernikowej już od dawna nie odróżniam rzeczywistości od ataków szału cukrowego
Odpisz