Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Trzeba brać osobną torbę
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2011, 08:12
Na dole w prawym dolnym rogu jest zaznaczony tekst na czerwono. Fajny 5/5
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2016, 01:08
@matigrzegorz: lol jakiś stary kom.
Odpisz
8 grudnia 2018, 16:49
@minszeff: lol jakiś stary kom.
Odpisz
22 września 2020, 17:15
@lulul: lol jakiś stary kom.
Odpisz
6 kwietnia 2021, 17:27
@MisterFahrenhiet: lol jakiś niezbyt stary kom.
Odpisz
5 lutego 2022, 13:47
@lulul: Jakiś stary kom
Odpisz
13 kwietnia 2021, 19:21
Nie mogę się doczekać remake Windows XP
Odpisz
2 stycznia 2022, 16:12
@JaJestemZWami: Pozostaje czekać
Odpisz
3 września 2018, 21:49
Odpowiesz, rybko Ty moja?
Odpisz
24 lutego 2014, 22:19
A ja patrzyłem na górę ._.
Odpisz
18 marca 2015, 18:24
ja tez ja patrzylem na wpisz miesieczna oplate za costam i to czrwone bo byla strzalka na tym i bylo czerwne obramowanie na gorze wiec na to patrzylem
Odpisz
25 lutego 2011, 20:40
Przeczytam, bo niektórzy moga nie dowidzieć:
- W polsce trwa wyzysk tysięcy pracowników
A tu nagle... - CBOS: Polacy są zadowoleni ze swojej pracy
5/5 niezłe, do ULU
Odpisz
29 grudnia 2008, 18:57
a ja nie wiem O CO KAMAN W TYMxD
Odpisz
5 listopada 2008, 21:54
musialem opis przeczytac :D w sumie mogl wyciac to tylko, ale juz za pozno :) 4/5
Odpisz
8 września 2008, 18:58
nuda 1/5
Odpisz
30 sierpnia 2008, 02:45
hahaha w takim razie dlaczego polacy wyjezdzaja za granice oczywiscie to proste zeby pracowac za lepsze pieniadze tak to jest jak tusk i kaczynski rzadzi.
Odpisz
29 sierpnia 2008, 09:16
AAA to ja już rozumiem! Zabawne heh Trójeczka i będzie git gitara!
Odpisz
25 sierpnia 2008, 22:09
heeh na początku nie zaczaiłam o co leci ;) może byc 3\5
Odpisz
24 sierpnia 2008, 19:35
wertyn gratulacje 5/3 hmmm i skala jeja jest 1/5 :P
Odpisz
21 sierpnia 2008, 15:31
hehe :) 10/10
Odpisz
21 sierpnia 2008, 11:53
kimkolwiek nie trzeba być spostrzegawczym bo jak się pasjami czyta onet info to trudno nie zauważyć. więc jak już mówiłem do D U P Y
Odpisz
19 sierpnia 2008, 22:30
Dobre 100/5
Odpisz