Kliknąć, czy nie kliknąć?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nigdy na to nie wpadną
Pilne
Totalnie
Płać pan
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2014, 18:17
a ocena 5 się liczy?
Odpisz
29 czerwca 2014, 18:57
@TheMath110: łoo kurde! loguje się na inne konto, bo jeśli nie dam tej oceny, korki mi w dupie wywalą jak ją zobacze, dawaj po piątaku!
Odpisz
29 czerwca 2014, 18:59
@TheMath110: Uff...Już jestem bezpieczny, dałem piątaka jako qbadrewnik ale jako sniper xd
Odpisz
18 maja 2017, 19:53
@TheMath110: Lel, mój drugi komentarz na tej stronie. Dziwny kiedyś byłem. Jak my wszyscy.
Odpisz
13 marca 2015, 22:20
ale tu nie ma lubie to!
Odpisz
23 listopada 2015, 22:25
@PanSowa12: O matko.. "Lubię to" na jeja to serce.. ;-; Chociaż jestem na jeja 1 dzień, to wiem co to lajk na jeja. ;-;
Odpisz
17 września 2016, 20:11
@Billek: He. He. Hehehehehehehehehehehheehehehehehehe
Każdemu to powiesz?
Odpisz
17 września 2016, 20:23
@Billek: like to like
A serce to serce
To nie to samo do jasnej
Odpisz
29 sierpnia 2015, 12:43
Ale tu na jeja nie ma czegoś takiego jak "lubię to" xd
Odpisz
Edytowano - 23 listopada 2015, 20:47
@gabisoch: Na jeja "Lubię to" to serce.
Odpisz
23 listopada 2015, 21:16
@Billek: Aha XD
Odpisz
10 października 2015, 15:02
Bezpieczna
Odpisz
10 października 2015, 15:02
to daj serducho i 5
Odpisz
22 sierpnia 2015, 10:16
Zapraszam :)
Ciastka, herbatka ?
A może cola i frytki ?
Sorry ale mam tylko jedno łóżko to będziesz spała ze mną ( ͡° ͜ʖ ͡°) lub na materacu ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak wolisz.
Oglądamy jakieś filmy ?
Pornole ? Nie wiem jak tobie ale ty mi wystarczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko zmyj ten makijaż i nie rób głupich min.
A po tym no ... ten teges ... OGLĄDANIU FILMÓW ( ͡° ͜ʖ ͡°) zrobię ci zdjęcie i wrzucę do takiego folderu.
Odpisz
15 lipca 2015, 14:32
Biorę piłę mechaniczną ze strychu,czekaj na swój koniec kochaniutka 😊
Odpisz
31 marca 2015, 17:07
Moja siorka nie lajknela tego na fejsie i jak rano spojrzala do lustra i to zobaczyła i krzyknęła z przerazenia to się zacząłem śmiać bo to jej odbicie było. Tak BTW Yoda. Sory za błędy.
Odpisz
13 marca 2015, 17:52
Klątwa.... zaryzykuje (i tak to oglądałam )
Odpisz
26 lipca 2014, 11:50
Zaryzykuję.
Odpisz
24 stycznia 2015, 16:09
@SweetieBelle: No i co? Przyszła!?
Odpisz
30 grudnia 2014, 18:52
Ta............................"LUBIĘ To".......................na Jeja.........
Odpisz
5 lipca 2014, 02:26
gdyby nie byla taka biala to bylaby bardzo ladna...
Odpisz
30 czerwca 2014, 21:48
ja nie mogę nie mam fejsa .-.
Odpisz
1 lipca 2014, 11:54
ja też
Odpisz
3 lipca 2014, 19:08
właśnie to powiedziałem przed tym nim przeczytałem komentarz
Odpisz
1 lipca 2014, 22:14
ok załatw proszę gumki kochanie hehe
Odpisz
1 lipca 2014, 17:22
challenge accepted
Odpisz