Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar qwertqwert

3 lipca 2014, 16:35

jak byłem mały to to oglądałem i nic dziwnego nie widziałem , mam nawet jeszcze kilka części na VHS

Avatar Diament2222

18 października 2014, 14:28

@qwertqwert: Gdy byłam malutka (2-4 lata) też oglądałam Teletubisie.
Teraz to robią aferę o jakiś tam rekwizyt Tinkie-Winkie'go. A g*wno 2-latki obchodzi homoseksualizm!

Avatar kubakk12

3 lipca 2014, 13:43

Everyday i'm shufflin'

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2014, 18:49

,,Teletubies!" lub kolejna bajka dla daughnów ,,Dobranocny ogród" z Maką Paką, którą z klasą wspólnie hejtujemy! Moja kuzynka nawet lubi Make Pake, ale ona ma 5 lat!

Avatar zombisiege

3 lipca 2014, 13:09

co znaczy daughnów ?

Avatar imichal3

3 lipca 2014, 13:45

Ty również masz 5 lat

Avatar Assasin666

4 lipca 2014, 08:20

bo to są bajki dla dzieci i mogę się założyć że gdy byłeś w wieku kuzynki oglądałeś Teletubisie.... chyba że nadal jesteś dzieckiem...

Avatar matylda100404

4 lipca 2014, 12:52

Maka Paka to jakiś gościu co łazi i myje kamienie ?

Avatar asdf0

5 lipca 2014, 09:21

@zombisiege: dołączam się do pytania

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2014, 07:01

@asdf0: JAKI ŁADNY STOSIK!!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar screamer666
Dodane przez: screamer666

Nigdy na to nie wpadną

Trzeba brać osobną torbę

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Znak czasów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka