Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niezniszczalne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2014, 16:35
jak byłem mały to to oglądałem i nic dziwnego nie widziałem , mam nawet jeszcze kilka części na VHS
Odpisz
18 października 2014, 14:28
@qwertqwert: Gdy byłam malutka (2-4 lata) też oglądałam Teletubisie.
Teraz to robią aferę o jakiś tam rekwizyt Tinkie-Winkie'go. A g*wno 2-latki obchodzi homoseksualizm!
Odpisz
3 lipca 2014, 13:43
Everyday i'm shufflin'
Odpisz
2 lipca 2014, 18:49
,,Teletubies!" lub kolejna bajka dla daughnów ,,Dobranocny ogród" z Maką Paką, którą z klasą wspólnie hejtujemy! Moja kuzynka nawet lubi Make Pake, ale ona ma 5 lat!
Odpisz
3 lipca 2014, 13:09
co znaczy daughnów ?
Odpisz
3 lipca 2014, 13:45
Ty również masz 5 lat
Odpisz
4 lipca 2014, 08:20
bo to są bajki dla dzieci i mogę się założyć że gdy byłeś w wieku kuzynki oglądałeś Teletubisie.... chyba że nadal jesteś dzieckiem...
Odpisz
4 lipca 2014, 12:52
Maka Paka to jakiś gościu co łazi i myje kamienie ?
Odpisz
5 lipca 2014, 09:21
@zombisiege: dołączam się do pytania
Odpisz
29 sierpnia 2014, 07:01
@asdf0: JAKI ŁADNY STOSIK!!!
Odpisz