Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2020, 19:50

Ta Rzeczpospolita ma naprawdę ładny emmm... monokl?

Avatar wampirra107

25 lutego 2016, 20:41

tylko jedna osoba ma gorzej...
cala ziemia przez ten smog i tak dalej

Avatar fredber

Edytowano - 6 lutego 2016, 21:06

inne kraje to frajeży po ciongle robjom
polsce

Avatar Desuv

22 maja 2019, 16:44

@fredber: +1

Avatar PanPomidor

11 września 2014, 21:32

biedny (PO)landball

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar PanPomidor

10 listopada 2015, 20:08

Dla ciebie 1
Dla mnie 0

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2015, 09:19

@PanPomidor: DOBRA DOBRA

Avatar Kamjusz

4 listopada 2014, 18:29

Dlaczemu!?

Avatar bodzio333

8 sierpnia 2014, 06:21

czyli w tamtych czasach pszecinali ludzi WTF?!

Avatar Filipsss

23 czerwca 2017, 15:44

@bodzio333: słaby troll dziecko

Avatar bodzio333

8 sierpnia 2014, 06:18

sorry za ortografie:)

Avatar bodzio333

8 sierpnia 2014, 06:18

czemu polandball robi idoniesie nie polske O_O?

Avatar Jeff_The_Killer_

9 kwietnia 2016, 11:52

@bodzio333: prosze-.- badz tylko trollem

Avatar andrexo

Edytowano - 28 lipca 2014, 11:03

Poprawka, od 1939 Polandball ma odwrócone kolory, a miał już odwrócone kolory w roku 1918.

Avatar PanKrystian

12 lipca 2014, 15:30

Dlatego potrzebujemy takich ludzi jak Piłsudski, aby wyp*eprzyli cały nasz rząd i zaprowadzili tymczasowy dyktatoriat pod wodzą Charyzmatycznego dowódcy, który zajął by się gospodarką i potęgą militarną Polski i w końcu powinniśmy my jak naród Polski rozp*eprzyć
naszych przeciwników i dać obywatelom prawdziwą Ojczyznę z przyszłością dla nowych pokoleń Aby Polska wreszcie stała się Silna !
Pozdrawiam
Krystian

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar PanKrystian

13 lipca 2014, 09:32

@Virtuoz: Nie obrażaj mnie PO ani Pis-u tak ogólnie to żadnej partii politycznej nie lubię :) Wszystko obietnice tak naprawdę w Polsce tak zawsze było dopóki ktoś z marzeniami i siłą mógł to zmienić, tak swoją drogą nie ogladajcie faktów itp. Bo to są Lewackie magazyny popaczcie sobie w internecie Maxa Kolonko. ALE PRZEDE WSZYSTKIM SAMI TO SPRAWDŹCIE MIEJCIE SWOJE ZDANIE. Nie wierzcie we wszystko co mówią :)
Pozdrawiam

Avatar Virtuoz

17 lipca 2014, 22:12

@PanKrystian: Nie oglądam wiadomości w TV, bo są w niej same brednie. :D Pana Maxa Kolonko oglądam już od jakiegoś czasu i lubię go słuchać, bo nie chrzani głupot. :D Szkoda tylko, że ludzie, którzy widzą to całe zepsucie siedzą poza krajem...

Avatar RozoFFy

17 lipca 2014, 15:26

Tylko, że to ku*wa Polska flaga nie jest o.O

Avatar Jakrubo

17 lipca 2019, 13:20

@RozoFFy: sory że odpowiadam na komentarz sprzed 5 lat ale chodzi o to że w Polandballu polska ma odwróconą flage

Avatar kotouakk

13 lipca 2014, 22:05

"Dodał: Polandball"

Avatar seba4oo

12 lipca 2014, 21:51

Ile w tym jest prawdy... Szkoda, że tylko "my" o tym pamiętamy... I szkoda, że jest jak jest -.- Ale mam nadzieję, że kiedyś to wszystko się zmieni na lepsze... Kto głupiemu zabroni ?? W końcu jest nas prawie 40mln -.-

Avatar husarz80

13 lipca 2014, 11:18

@seba4oo: Na świecie 60 mln.

Avatar Majka360

12 lipca 2014, 23:09

Wszystko by było okay... ale biel jest na górze, a czerwień na dole... :/

Avatar Wikta5

12 lipca 2014, 23:37

@Majka360: To jest Polandball. Zawsze tak wyglądał. Specjalnie tak to jest zrobione. :)

Avatar seweryn111

12 lipca 2014, 20:32

Fajny komiks ale od pewnego czasu mnie zastanawia jedno czy nikt k*rwa nie pamięta jak wygląda flaga polski? wielce mi patrioci

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar PolandbaII

27 lipca 2014, 01:54

@seweryn111: Jak sie bawic nie umiesz, to po ciula wchodzisz na jeja?

Avatar seweryn111

26 sierpnia 2014, 00:36

@PolandbaII: zabawa w ch*j :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Płać pan

Lekko nie będzie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Przerwa na herbatkę

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka