Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mafiax2006

29 października 2023, 10:12

Ja bym wydupcał do Czech, według mnie jest to najbardziej based państwo na świecie

Avatar
Konto usunięte

29 października 2023, 10:21

@mafiax2006: zgadzam się

Avatar Darwidx

Edytowano - 29 października 2023, 10:47

@mafiax2006: Nie można być based i promować używki tbh.

Avatar Benios30

31 października 2023, 12:16

@mafiax2006: Nie prawda, nie są najbardziej based bo nie mają dostępu do morza

Avatar JoexMama

30 października 2023, 17:37

Ja wyjadę do afryki (Planuje zostać królem małp i przejąć ten kontynent)

Avatar Orzechowy

29 października 2023, 14:17

Bo tam korzysta się tam z języków których uczą w szkołach?

Avatar nightmare_fredbear

30 października 2023, 07:27

@Orzechowy: w szkołach oprócz angielskiego i niemieckiego uczą też francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i kilku innych

Avatar CaiPatan

29 października 2023, 11:52

Ja do tego kraju

Avatar nightmare_fredbear

29 października 2023, 12:32

@CaiPatan: ja tu

Avatar KittyQueen

29 października 2023, 13:54

@CaiPatan: również. Za rok jadę do Wiednia

Avatar Veeebs

29 października 2023, 11:40

Avatar DorjanOllo

29 października 2023, 10:16

Aktualnie bardziej Holandia niż Brytania

Avatar Niemadrogi

29 października 2023, 11:38

@DorjanOllo: Ah, no tak.

Ultron.

Avatar
Konto usunięte

29 października 2023, 11:18

Jakbym już miał gdzieś wyemigrować to do Norwegii

Wolałbym umrzeć niż pojechać do szkopów

Avatar wiedeni

29 października 2023, 10:47

Jeszcze Stany (przejmujemy ziemie Jankesów od środka 💪)

Avatar Nerius

Edytowano - 29 października 2023, 10:11

Sporo Polaków też emigruje do Holandii.

Avatar
Konto usunięte

29 października 2023, 10:09

A gdzie mają jechać, do Senegalu?
Chociaż ja bym w sumie chciała

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nigdy na to nie wpadną

Phi!

Ziarenko traumy wyrosło

Jakby trochę nie fair

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka