Kiedy Polak szuka lepszego życia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
Phi!
Ziarenko traumy wyrosło
Jakby trochę nie fair
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2023, 10:12
Ja bym wydupcał do Czech, według mnie jest to najbardziej based państwo na świecie
Odpisz
29 października 2023, 10:21
@mafiax2006: zgadzam się
Odpisz
Edytowano - 29 października 2023, 10:47
@mafiax2006: Nie można być based i promować używki tbh.
Odpisz
31 października 2023, 12:16
@mafiax2006: Nie prawda, nie są najbardziej based bo nie mają dostępu do morza
Odpisz
30 października 2023, 17:37
Ja wyjadę do afryki (Planuje zostać królem małp i przejąć ten kontynent)
Odpisz
29 października 2023, 14:17
Bo tam korzysta się tam z języków których uczą w szkołach?
Odpisz
30 października 2023, 07:27
@Orzechowy: w szkołach oprócz angielskiego i niemieckiego uczą też francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i kilku innych
Odpisz
29 października 2023, 11:52
Ja do tego kraju
Odpisz
29 października 2023, 12:32
@CaiPatan: ja tu
Odpisz
29 października 2023, 13:54
@CaiPatan: również. Za rok jadę do Wiednia
Odpisz
29 października 2023, 11:40
Odpisz
29 października 2023, 10:16
Aktualnie bardziej Holandia niż Brytania
Odpisz
29 października 2023, 11:38
@DorjanOllo: Ah, no tak.
Ultron.
Odpisz
29 października 2023, 11:18
Jakbym już miał gdzieś wyemigrować to do Norwegii
Wolałbym umrzeć niż pojechać do szkopów
Odpisz
29 października 2023, 10:47
Jeszcze Stany (przejmujemy ziemie Jankesów od środka 💪)
Odpisz
Edytowano - 29 października 2023, 10:11
Sporo Polaków też emigruje do Holandii.
Odpisz
29 października 2023, 10:09
A gdzie mają jechać, do Senegalu?
Chociaż ja bym w sumie chciała
Odpisz