Kurła kiedyś to były animacje
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ziarenko traumy wyrosło
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Północne Węgry
To się nie może nie udać
Nigdy na to nie wpadną
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 października 2023, 19:31
Kto pamięta co ziutek trzyma w kieszeni
Odpisz
3 maja 2024, 23:02
@Gojira: Ja
Odpisz
30 października 2023, 15:06
Ok boomer
Odpisz
30 października 2023, 15:29
@Anantashesha: raczej rel
Odpisz
30 października 2023, 23:31
Nie, nierel. Po prostu to humor innego pokolenia niż wasze i narzekacie bo nie rozumiecie.
Odpisz
31 października 2023, 04:07
@Anantashesha: jestem w tym pokoleniu co ty i to nie jest nasz humor. Ten humor jest nieśmieszny dlatego rel
Odpisz
31 października 2023, 04:15
Nie jesteśmy w tym samym pokoleniu
A to że coś nie jest twoim humorem nie znaczy ani że jest nieśmieszne, ani że należy na to narzekać
Odpisz
31 października 2023, 04:27
@Anantashesha: To ile masz lat?
Odpisz
31 października 2023, 04:46
A ty? :)
Odpisz
31 października 2023, 06:00
@Anantashesha: 25
Odpisz
31 października 2023, 06:14
Jasne xD
I siedzisz na tej stronie xD
Odpisz
31 października 2023, 06:28
@Anantashesha: a ty ile?
Odpisz
31 października 2023, 08:02
@Anantashesha: Ja zdecydowanie nie należę do starszego pokolenia, a nie rozumiem co jest śmiesznego w głowie wystającej z kibla
Odpisz
31 października 2023, 15:44
@Wojolek10: A ja nie rozumiem co jest śmiesznego w wielu rzeczach z waszego pokolenia, ale nie narzekam że rage comicsy były lepsze niż "Juan" albo "E" tylko cieszę się że ktoś się śmieje.
Odpisz
31 października 2023, 16:02
@Anantashesha: No więc ile masz lat?
Odpisz
31 października 2023, 16:04
Kobiety się nie pyta o wiek ;)
Odpisz
31 października 2023, 16:10
@Anantashesha: A ja zapytałem i grzeczność wymaga odpowiedzieć bo ja też odpowiedziałem, więc ile masz lat?
Odpisz
31 października 2023, 17:44
Nie potrzebujesz wiedzieć ile mam lat, wystarczy ci wiedzą że jestem millenialsem.
Odpisz
31 października 2023, 18:01
@Anantashesha: czyli masz mniej więcej tyle co ja. A nasze pokolenie nie śmieje się z takich memów typu E albo z śpiewającego kibla
Odpisz
31 października 2023, 19:53
To że cię nie bawi humor innego pokolenia nie znaczy że jest gorszy albo że trzeba krytykować.
Odpisz
31 października 2023, 20:11
@Anantashesha: a to że ciebie bawi nie znaczy że innych z twojego pokolenia też bawi
Odpisz
31 października 2023, 23:45
To prawda. I co z tego? Ja tu akurat szanuję inne poczucie humoru od mojego :)
Odpisz
30 października 2023, 19:20
Oglądacie może Skibidi Toilet?
Odpisz
30 października 2023, 16:59
Dobrze wygląda, ale w głupi sposób wykorzystane.
Odpisz
30 października 2023, 16:26
Yyym ekham ale ale skibidi toaleta to serial oparty na naszym społeczeństwie w którym twórca odwoł...
Odpisz
30 października 2023, 16:50
@wikoX: na problemach naszego świata*
Odpisz
30 października 2023, 16:16
Ja chyba nigdy nie zrozumiem fenomenu Skidibi Toilet
Odpisz
29 października 2023, 15:03
Nerwuje mnie to gdy ludzie nie potrafią odróżnić SFM od Gmoda
Odpisz
29 października 2023, 16:04
@Nikodem8378: czego ty się po jejakach spodziewasz?
Odpisz
30 października 2023, 10:40
@Nikodem8378: patrząc na to, że używają tylko tego podstawowego gówna o zmieniania wyrazów w twarzy, to też myślę, że robią to w gmodzie.
Odpisz
30 października 2023, 15:35
@Nikodem8378: SFM dalej zbazowany, np. "Emesis Blue"
Odpisz
30 października 2023, 15:18
To zależy , np HMP robi dobrą robotę
Odpisz
Edytowano - 29 października 2023, 15:43
To jest kompletnie to samo co kiedys ale wmawiasz sobie ze nie bo nie masz czego innego zeby napompowac swojego poczucie wyzszosci
Odpisz
30 października 2023, 15:09
ba, można wręcz powiedzieć że ta grupa to wręcz boomer który uważa że "kiedyś to było a teraz nie ma, bo młodzi to lubią, a my nie i to jest złe"
Odpisz
30 października 2023, 15:05
Jak skibidi toilet to nawet nie jest Gmod
Odpisz
29 października 2023, 17:36
Czyli nic się nie zmieniło lmao
Odpisz
Edytowano - 29 października 2023, 16:14
W ogóle to myślałam że Skibidibi Toilet pochodzi z kanałów typu Elsagate xD. W sensie mega vibe tego mi to dawało.
Albo mentalnie żyje na tym że animacje z GM to były do TF2 czy jakis gier nie wiem
Odpisz
29 października 2023, 14:39
W zasadzie to to samo tylko fabułę wyj*bali w kosz
Odpisz
29 października 2023, 14:44
@rumcajschr: Nie
Odpisz
29 października 2023, 14:59
@rumcajschr: "Humor" w skibidi toilet nie istnieje
Fabuła to żart bo wygląda tak Skibidi toilet wygrywa potem camhead wygrywa i tak zapętlone w kółko.
Już cierpienie młodego Wertera ma lepszą fabułę.
Odpisz
29 października 2023, 15:01
@Leszy: Ty k...a to oglądałeś że wiesz jak wygląda fabuła
Wiesz co mógłbyś zrobić z tymi 30 sekundami jakbyś je na coś innego poświęcił
Odpisz
29 października 2023, 14:55
Obie nieśmieszne, nie pozdrawiam i nie zapraszam do dyskusji
Odpisz
29 października 2023, 14:47
Jeśli chodzi o animacje w GModzie napiszę tylko trzy literki: HMP
Odpisz