Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nigdy na to nie wpadną
Północne Węgry
Trzeba brać osobną torbę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 października 2023, 16:05
bo nie da się stamtąd wyjść halo
Odpisz
1 listopada 2023, 18:32
@Ronan: jak to nie, jak da się wejść to można tak samo wyjść
Odpisz
1 listopada 2023, 18:52
@Quackmore: ale nie można zawracać
Odpisz
1 listopada 2023, 20:22
@Ronan: czemu nie
Odpisz
1 listopada 2023, 20:31
@Quackmore: BO TAK DZIAŁAJĄ TE WYSCIGI DZBANIE
Odpisz
1 listopada 2023, 20:31
@Ronan: ej sorki memorki że Cię tak nazwałem głupio mi teraz
Odpisz
2 listopada 2023, 03:07
@Ronan: jak niby wyścigi uniemożliwiają wyjście stamtąd?
Odpisz
2 listopada 2023, 07:18
@Quackmore: no bo według zasad wyścigu możesz tylko biec w przód
Odpisz
2 listopada 2023, 07:50
@Ronan: a co mnie to obchodzi, stwierdziłeś że nie da się stamtąd wyjść i nic nie wspominałeś o żadnych wyścigach
Odpisz
2 listopada 2023, 08:09
@Quackmore: no grajac zgodnie z zasadami wyścigu nie da się stamtąd wyjść i dlatego żaden biegacz z toru ósmego nie ukończył wyścigu
Odpisz
2 listopada 2023, 16:23
@Ronan: to w memie o tym jest a ty mówisz że nie da się wyjść po prostu
Odpisz
2 listopada 2023, 17:35
@Quackmore: skrót myślowy my bad
Odpisz
2 listopada 2023, 19:53
@Ronan: a skąd wiesz że nie ma stamtąd innego wyjścia które by nie łamało zasad, byłeś tam w środku?
Odpisz
2 listopada 2023, 19:54
@Quackmore: tak
Odpisz
2 listopada 2023, 19:55
@Ronan: to znaczy w zeszłym miesiącu może dobudowali ostatnio nie było
Odpisz
1 listopada 2023, 17:23
Za to każdy biegacz z toru ósmego zakończył bieg szczęśliwym
Odpisz
31 października 2023, 16:49
Biegi przez przeszkody stają się coraz trudniejsze.
Odpisz
31 października 2023, 16:08
Klątwa toru 8
Odpisz
31 października 2023, 16:04
Z grubsza dlatego że w środku jest ściana
Odpisz