Nie będę z wami więcej grał!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Rel
Pozdrawiam świetliki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Co to takiego?
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2014, 18:07
Hulk Zły!!! Hulk Niszczyc!!!!
Odpisz
1 lipca 2014, 13:50
@SandalMojzesza: Mówiący Sandał!? OoO
Odpisz
28 listopada 2018, 18:36
@renamon: mówiący digimo... wait.
Odpisz
29 listopada 2018, 19:44
@RayGuy_Player: U nas to norma ;3
Odpisz
29 listopada 2018, 21:16
@renamon: właściwie, to ja nie powinienem gadać
Odpisz
30 listopada 2018, 01:04
@RayGuy_Player: Właściwie, to mógłbyś przestać.
Odpisz
30 listopada 2018, 08:07
@renamon: Ray, ray? (zaraz, jakie dźwięki powinienem wydawać)
Odpisz
30 czerwca 2014, 16:55
Ktoś tu nie umie przegrywać...
Odpisz
16 czerwca 2017, 09:14
@krystian23: a myślałem że ja jestem cholerykiem
Odpisz
20 czerwca 2015, 23:50
Odpisz
1 lipca 2014, 18:41
Ten grubas wygląda jak Arnold Boczek.
Odpisz
1 lipca 2014, 08:44
GRUBAS ZŁY!! GRUBAS GŁODNY!!!!
Odpisz
30 czerwca 2014, 15:02
myślałem że zje ten stolik XD
Odpisz
30 czerwca 2014, 15:14
@ziomak: to nie ładnie śmiać się z otyłych
Odpisz
30 czerwca 2014, 15:22
@ziomak: może on go najpierw rozwalił żeby łatwiej było zjeść
Odpisz
30 czerwca 2014, 15:25
@mrklorens: pewnie tak :D
Odpisz
30 czerwca 2014, 22:56
@ziomak: kotlety tez sie przecież najpierw rozbija
Odpisz
30 czerwca 2014, 15:49
ech szkoda taka fajna gra ps. to osadnicy z catanu
Odpisz
30 czerwca 2014, 15:14
Jakby kogoś to interesowało to postać na gifie jest wymyślona ma na imię Francis.
Odpisz
30 czerwca 2014, 15:14
Pewnie grali o hamburgera i przegrał
Odpisz