A ja narzekałem na roboty drogowe w Gdyni
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To będzie bolało
Północne Węgry
Rel
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 listopada 2023, 10:39
Warto jeszcze wspomnieć o straży miejskiej, która MOGŁA odholować samochód, ale wolała wstawić mandat
Odpisz
6 listopada 2023, 11:05
@Pan_Schaboszczak: albo że internauci wygrzebali, że to recydywista w zakresie utrudniania remontów
Odpisz
7 listopada 2023, 10:37
@Annika1: to prawda. gość liczył na to że odholują mu samochód a on ich pozwie o nieuzasadnione odholowanie samochodu. było już kilka takich sytuacji. gość nie dość że nie musiał płacić za holowanie to jeszcze dostał odszkodowanie. zrobił sobie z tego dodatkowe źródło dochodu.
Odpisz
8 listopada 2023, 02:21
@wario45: coś mi się widziało, że nie odholowanie nie było do końca z czapy. To tłumaczy radość w ratuszu jak obwieścili co zaszło
Odpisz
6 listopada 2023, 13:15
Moje miasto takie piękne
Odpisz
7 listopada 2023, 00:23
@Miczka775: F
Odpisz
6 listopada 2023, 10:16
Odpisz
6 listopada 2023, 11:08
@Lika_PL: a było tak pięknie
Odpisz
6 listopada 2023, 14:33
@Annika1: Ulica wygląda jakby naprawiali zniszczenia powojenne
Odpisz
6 listopada 2023, 16:15
@DHF1232: a który remont wygląda inaczej?
Odpisz
6 listopada 2023, 16:54
@Annika1: Każdy normalny. To wygląda jak robota kogoś komu zapłacono za jedną część i na każdą inną przyślą inną ekipę.
Odpisz
6 listopada 2023, 17:45
@DHF1232: gorzej niż na zachodniej jak było, nie będzie. Czy tam jest dalej, bo nie byłam teraz w sumie
Odpisz
6 listopada 2023, 14:32
Pewnie nawet nie potrzebne tam było wylewanie betonu
Odpisz
4 listopada 2023, 16:35
Gdyby był sam obrazek to i tak bym wiedział, że to Łódź
Odpisz
4 listopada 2023, 16:42
Biorąc pod uwagę jakiego mamy prezydenta to ciężko zainwestować w takie pojazdy jak holownik, dźwig i pługi śnieżne ale by strzelać ego w sieci jakie to miasto ma zaje**ste budowle no to jest ku temu okazja. Ba, zawsze jest okazja
Odpisz
4 listopada 2023, 16:52
@AlMalina: Tak, zawsze jest okazja żeby trochę pojeździć po Łodzi
Odpisz
6 listopada 2023, 11:09
czy jest jakieś miasto po którym nie jeździ się?
Odpisz
6 listopada 2023, 10:07
Przeterminowane. Był atrakcją turystyczną przez 2 dni i w nocy czary mary nie ma poczwary.
Ale serio przy tym jak lali z niego dziwię się że nikt nic nie nagrał
Odpisz
4 listopada 2023, 21:04
Odpisz