Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pan_Schaboszczak

6 listopada 2023, 10:39

Warto jeszcze wspomnieć o straży miejskiej, która MOGŁA odholować samochód, ale wolała wstawić mandat

Avatar Annika1

6 listopada 2023, 11:05

@Pan_Schaboszczak: albo że internauci wygrzebali, że to recydywista w zakresie utrudniania remontów

Avatar wario45

7 listopada 2023, 10:37

@Annika1: to prawda. gość liczył na to że odholują mu samochód a on ich pozwie o nieuzasadnione odholowanie samochodu. było już kilka takich sytuacji. gość nie dość że nie musiał płacić za holowanie to jeszcze dostał odszkodowanie. zrobił sobie z tego dodatkowe źródło dochodu.

Avatar Annika1

8 listopada 2023, 02:21

@wario45: coś mi się widziało, że nie odholowanie nie było do końca z czapy. To tłumaczy radość w ratuszu jak obwieścili co zaszło

Avatar Miczka775

6 listopada 2023, 13:15

Moje miasto takie piękne

Avatar PewienKtosiek

7 listopada 2023, 00:23

Avatar Lika_PL

6 listopada 2023, 10:16

Avatar Annika1

6 listopada 2023, 11:08

@Lika_PL: a było tak pięknie

Avatar DHF1232

6 listopada 2023, 14:33

@Annika1: Ulica wygląda jakby naprawiali zniszczenia powojenne

Avatar Annika1

6 listopada 2023, 16:15

@DHF1232: a który remont wygląda inaczej?

Avatar DHF1232

6 listopada 2023, 16:54

@Annika1: Każdy normalny. To wygląda jak robota kogoś komu zapłacono za jedną część i na każdą inną przyślą inną ekipę.

Avatar Lika_PL

6 listopada 2023, 17:45

@DHF1232: gorzej niż na zachodniej jak było, nie będzie. Czy tam jest dalej, bo nie byłam teraz w sumie

Avatar DHF1232

6 listopada 2023, 14:32

Pewnie nawet nie potrzebne tam było wylewanie betonu

Avatar
R0LLER

4 listopada 2023, 16:35

Gdyby był sam obrazek to i tak bym wiedział, że to Łódź

Avatar AlMalina

4 listopada 2023, 16:42

Biorąc pod uwagę jakiego mamy prezydenta to ciężko zainwestować w takie pojazdy jak holownik, dźwig i pługi śnieżne ale by strzelać ego w sieci jakie to miasto ma zaje**ste budowle no to jest ku temu okazja. Ba, zawsze jest okazja

Avatar
R0LLER

4 listopada 2023, 16:52

@AlMalina: Tak, zawsze jest okazja żeby trochę pojeździć po Łodzi

Avatar Annika1

6 listopada 2023, 11:09

czy jest jakieś miasto po którym nie jeździ się?

Avatar Annika1

6 listopada 2023, 10:07

Przeterminowane. Był atrakcją turystyczną przez 2 dni i w nocy czary mary nie ma poczwary.

Ale serio przy tym jak lali z niego dziwię się że nikt nic nie nagrał

Avatar Darwidx

4 listopada 2023, 21:04

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To będzie bolało

Północne Węgry

Rel

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka